Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? te sznury im poprzestawiały w głowach. Marika i Dominika stały się bliźniaczkami syjamskim tylko, że Marika m kontrolę nad umysłem. Obraża się i płace za Dominikę xd Co to w ogóle było. Marika ma tego Grześka a sra się, że Wiktoria kręci się koło Sevaga (gdzie oni są para). Proszę niech ktoś #!$%@? tą Marike jest bardziej dwubiegunowa niż Eliza
#hotelparadise
  • 15
@bubba222 już wolę oglądać tarło i podchody jak w gimnazjum Dżejliza niż pryszczaty ryj Mariki. Miałabym ogromną satysfakcję gdyby drugi raz odpadła właśnie z ich ręki. Żeby jeszcze ta Marika jakoś sprytnie grała i faktycznie coś wprowadzała do programu. Ale nawet nie udało jej się pokłóci Dominiki i Kuby #!$%@? się na ryj w tej "intrydze" i się poryczała
@alenajpierwkawa: eliza była żmiją dla tria blondynek bo tak samo ją #!$%@?ły jak Was, wykopki. Jak wyleciały, eliza ma zwyczajne relacje z pozostałymi dziewczynami. Czuje się pewnie w parze z jayem, nie musi już knuć. Nawet na mery ma wywalone, choć bacznie ją obserwuje. To, plus fakt, że eldupsi ewidentnie ma dla jaya szczególne miejsce w swoim serduszku sprawia, że mam poczucie, że będziemy oglądać tę parę aż do finału.
@agacix6: mi się też trochę wydaje, że może Marika była zła o to, że Wiktoria się zaleca do Sevaga, z którym chce się sparować, ale było dużo osób na palarni i nie chciała się przyznać i dlatego tak wtopiła z tą spiną do Kuby, za daleko zabrnęła, a Dominika płaczka podlapa, że Kuba znowu jej nie szanuje xd
@alenajpierwkawa: to żeś poleciał. To, że ktoś w nie negatywne sposób wypowiada się o Elizie nie znaczy, że nią jest. Tak jak w Elize mam #!$%@? tak po prostu nie chcę żeby Jay odpadł (a jak ona odpadnie on też szybko odleci). A takich ludzi jak Marika po prostu nie trawie. Fałszywiec i do tego jeszcze nie grzeszy rozumem (chociaż ona uwaza się za geniusza tej gry). Ludzie popierający Srarike to
@alabamaworley: kolejna sytacja która pokazała, że Marika to hipokrtyka. Wytyka Wiktori, że wystarczy jej trochę alkoholu żeby się otworzyć a sama nie pamięta jak #!$%@? w kiblu knuła jak tu przelizac się z Kuba. Jej łatwo jest manipulować Dominika bo ona nie widziała jaka Srsrika jest