Wpis z mikrobloga

Cześć,

To mój pierwszy wpis na wykopie. Wykop to moje jedyne źródło rzetelnych informacji o wojnie. Chciałbym się z Wami podzielić tematem Projektu Niebiańska Jerozolima.

Natrafiłem na film sprzed 4 lat, który zapowiada w 2022 roku rozpoczęcie tego projektu. Link do filmu

Dlaczego warto się nad tym zastanowić:

1. Mapa Niebiańskiej Jerozolimy pokrywa się z obecnymi działaniami Rosji. (Oprócz Odessy ale to może nastąpić)

2. Ogrom zbrodni rosyjskiej armii na cywilach. Ma to zastraszyć ludność i spowodować masową ewakuacje Według Ukrainy 900 tyś cywili siłą wywiezionych w głąb Rosji. Doszczętne niszczenie miast (Mariupol) ma spowodować, żeby ludność po wojnie nie chciała wracać. Stworzyć miejsce pod budowę nowych osiedli.

3. Od początku wojny przyjmowanie uchodźców i zachęcanie ich do zostania na stałe. Świadczenia socjalne, nauka języka polskiego zapewnienie pracy i szkoły itd. Narracje co bardzo zastanawiające słychać już od pierwszego dnia wojny, gdy jeszcze nie wiadomo było jak konflikt się potoczy i jak długo będzie trwać

4. Budowa mieszkań dla Ukraińców chcących zostać w Polsce w porozumieniu z Ukrainą. Każde państwo po wojnie chce powrotu jak największej liczby obywateli w celu odbudowy państwa.

5. Pogarszająca się sytuacja Izraela, ostatnie zamachy, groźby Iranu.

Zapraszam do dyskusji.

#wojna
  • 16
@Piotr777: żeby podyskutować musisz wejść na tajne tagi, tam obradujemy nad spiskami masonów etc.
ale musisz otrzymać zaproszenie najpierw, jak nie masz konta bankowego to musisz być ze służb albo niepełnoletni, nie możesz tam wejść