Wpis z mikrobloga

mam w rodzinie starą pannę która dobija do 40 lvla i #cope w wykonaniu kobiet jest jeszcze śmieszniejszy niż w przypadku mężczyzn którzy kończą jako alkoholicy albo na sznurze (tak skończę ja)
udaje cały czas przebojową jakby miała 16 lat, cały czas powtarza, że nie chciała i nie chce mieć dzieci w wolnym czasie robi jako darmowa roksa na tinderze i widać było konsternacje na twarzy kuzynki kiedy pokazywała swoje pary
to naprawdę dziwny widok jak dorosła kobieta zachowuje się jak nastolatka która nie może usiedzieć w miejscu i musi pokazywać jaka jest fajna
uwielbiam rodzinne spotkania bo to istny festiwal #!$%@? w którym ja nie odstaje za bardzo xD
#blackpill #przgryw #zwiazki #tinder
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam w rodzinie starą pannę która dobija do 40 lvla i #cope w wykonaniu kobiet jest jeszcze śmieszniejszy niż w przypadku mężczyzn którzy kończą jako alkoholicy albo na sznurze (tak skończę ja)


@NadmiarNiedoboru: antynataliści i inne #childfree są strasznie obrzydliwi. Dzieci, rodzina to sens życia i wypieranie go zawsze kończy się źle. Polecam obserwować jak zachowuje się tak babka względem zwierząt. Zauważyłem, że samotne laski 30+ dosłownie molestują swoje zwierzęta, traktuje je trochę jak partnerów albo dzieci, są zbyt opiekuńcze wobec nich, ściskają itd.

A odnośnie tego #childfree to jest taki #cope - laski tak zawsze udają, bo po prostu nie mają odpowiedniego faceta.
Do 30 czy tam 35 wielkie childfree i wyparcie, że gówniaków nie trzeba. A potem nagle przestają brać tabletki albo dziurawią kondomy, biorą strzykawki i wlewają sobie spermę co facet wyrzuci gdzieś po seksie w gumce, polecam poczytać jakieś
  • Odpowiedz
@smolldaisy: najpierw powiedz mi ile masz lat. Bo jeśli masz 15-35 to ci wierze serio, że to co teraz myślisz jest prawdziwe. W tym wieku jest bardzo bardzo łatwo wypierać chęć posiadania dzieci.

Tylko zaufaj mi, że mniej więcej ok 35 roku życia wszystko się zmienia. Widziałem już nie jeden cyrk i kontrolowane wpadki, czytałem nie jeden taki temat w internecie.

Bardzo, bardzo ciężko jest znaleźć osobę bezdzietną 40+ z
  • Odpowiedz
Powiedziałam mu, że ma mi dać dziecko albo to koniec, bo ja nie mogę dłużej czekać.


@Pozytywny_gosc: XD, dla mnie to byłby koniec po takim tekście. Pomijam już fakt, że laska go oszukała bo nagle jest inną osobą która chce czego innego. Jakoś u facetów takie zjawisko występuje bardzo rzadko tylko faceci są bardziej konsekwentni w swoich poglądach czy decyzjach.
  • Odpowiedz