Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki, czy może ktoś z was miał problem z grą Wiedza to Potęga? Mianowicie, nie mogę się w ogóle połączyć z hotspotem gry. Sieć tworzy się normalnie, wpisuje hasło, jednak nie chce się z tym połączyć. Cały czas "kręci" się to kółeczko, ale nic się nie dzieje. Moi znajomi łączą się bez problemu i u każdej osoby działa. Wszyscy używamy iphonów, mam aktualną wersję oprogramowania, ale nic to nie pomogło. Powiem szczerze, że już powoli brakuje mi pomysłów co można zrobić. Czy ktoś z Wam miał taki problem?
#ps5
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Upewnij się jakie masz wifi, bo ps5 miałem połączone z 5GHz, a w tej grze musi być 2,4GHz i w tym wypadku musiałem wejść na stronę routera wyłączyć pasmo 5GHz i wtedy wszystko działało.
  • Odpowiedz
@gr33: Mój router obsługuje 2,4GHz i 5GHz. Konsola automatycznie wybiera 5GHz i wtedy nawet nie można stworzyć hotspota, w ustawieniach konsoli zmieniłem na 2,4GHz i dopiero wtedy można w ogóle stworzyć sieć. @Piechara: Tego również próbowałem, ale pojawia mi się komunikat, że nie udało się połaczyć i trzeba użyć hotspota
  • Odpowiedz
  • 0
@mayji: to w końcu nie możesz się połączyć z hotspotem który tworzysz z manu gry czy podłączyć się bez hotspotu proboja wyszukać ps5 przez podłączenie do tej samej sieci WiFi?
  • Odpowiedz
@rajman: Nie mogę się połączyć z hotspotem, który tworzę w menu. Moi znajomi normalnie się z nimi łączą, a u mnie cały czas kręci się to kółeczko. Z ciekawości zostawiłem nawet telefon na ok. 30min i nawet po takim czasie nie wyskakuje error, tylko cały czas się kręci
  • Odpowiedz
  • 0
@mayji wejdź w ustawiania konsoli. Zobacz jakie masz IP. I ręcznie wpisz w aplikacji. Sam tak robię bo łączenie automantyczne w grę to porażka.
  • Odpowiedz