Wpis z mikrobloga

I to jest rozrywka! Świąteczny kontent na kanale Uszatka. Pranie skarpet i chwalenie się pasztetem ( tym razem nie chodzi o Kobrę). Powiem Ci Mateusz jestem pod wrażeniem! Naprawdę warto było posłuchać tego "twojego człowieka od kanału" i skasować poprzedni, żeby wytworzyć nowy kanał który jest sztosem! Wygrałeś Matełusz i jestem gurom, bez dwóch zdań. Właśnie siedzimy z roziną i w skupieniu z zazdrością oglądamy jak pierzesz a'la skarpety. Patrzymy na wędlinowe eldorado i możemy jedynie pozazdrościś tych luksusów. Tego że Ty osiągnąłeś szczyt i masz wszystko o czym ja tylko mogę pomarzyś. Moja luba też patrzy i wiem, że widzi w tobie człowieka sukcesu. Na mnie nigdy nie spojrzy takim rozpalonym wzrokiem. Ja mam do zaoferowania na święta jedynie jedną parę skarpet, którą moje pociechy noszą na zmianę. Do jedzenia na święta mamy obierki z ziemniaków, które sąsiad wyrzuca przez okno ptakom oraz okruchy zza piekarnika. Ekipę też masz widzę konkretną! A do wykopków stagubązo apeluję o natychmiastowe złożenie broni i przyznanie się do wygranej Matełusza na wszystkich sektorach!
#bonzo
źródło: comment_1650225021kb9Gdix9Hym7X492vHxLJr.jpg
  • 3