Wpis z mikrobloga

Philipsa GoZero


@FoxX21: moim zdaniem jeśli zamierzasz tego używać tak jak otagowałeś - to nie...

Pod takim kątem lepszą opcją są filtry którymi przeciśniesz wodę i coś na niej przygotujesz - z philipsa to tylko możesz ciągnąć do ust. Sam chciałem kupić butelkę Grayl, ale tak się zbierałem i zbierałem, że teraz to jakaś chora cena..
Za sensowną opcję uważałbym teraz katadyn be free lub podobny zestaw (sawyer ma podobny zestaw,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Emill ogólnie to chciałem używać butelki jako bidon do jazdy na rowerze i tutaj lać wodę z kranu, a awaryjnie mieć filtry te z serii adventure, jakbym potrzebował wody, a nie byłoby pewnego źródła lub w przypadku jakiejś klęski żywiołowej czy czegoś podobnego
  • Odpowiedz
@FoxX21: a to jeśli chodzi tylko o picie wody, a nie gotowanie na niej to spoko.. do takich trekkingowo turystycznych celów jest ok..
ja jednak - może to moje osobiste preferencje - mimo wszystko nie lubię filtrów które muszę "doić".. jestem po nich bardziej zmęczony niż napojony ( ͡° ͜ʖ ͡°) (do kranówy używam zwykłej małej plasticzanej butelki brity - nie jest fancy, ale ma tą opcję,
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Emill wiem która Brity bo też mam ją na oku, ale w jej przypadku nie ma opcji z filtrem bakterii z wodą z niepewnego źródła. No a jednak tak myślę że chciałbym tą opcję. Na wykopie znalazłem jeszcze butelkę Water To Go ale tutaj jest ona dużo droższa i filtry do niej też niż ten Philips co znalazłem. Dafi nie biorę pod uwagę bo miałem w rękach i wyglądało to dla mnie
  • Odpowiedz
@FoxX21: Mam korzystam z Water to go w górach , na wycieczki po obcym mieście wystarczy spokojnie brita fill and go , jedyne co mnie meczy to tak jak napisał @Emill trzeba je doić :/
  • Odpowiedz
@Konaku: @Emill: kupiłem tego Philipsa GoZero. Filtry zwykłe mega tanie jak na możliwości - 200 litrów na jednym filtrze, a 3 sztuki kosztują ~15 zł, czekam jeszcze na paczkę z filtrami "awaryjnymi". Ogólnie bardzo lekko się pije przez tą butelkę - nie trzeba ssać. 1 do 1 jak zwykły bidon czy butelka ze smoczkiem ze sklepu.
  • Odpowiedz