Wpis z mikrobloga

Streamował ktoś obraz z #zgemma przez ZeroTier? Dodałem poprawnie dekoder i telefon do sieci, telewizja na telefonie się odtwarza ale freezuje po paru sekundach oglądania. Internet dobry, upload 100 mbps. To samo na każdej apce do oglądania. #telewizjasatelitarna #cccam
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
@raydex u siebie na iPadzie miałem podobny problem (każde inne urządzenie działało ok) i dopiero na tej dało się normalnie oglądać
  • Odpowiedz
@emitar: nie potrafie jej obsłużyć, chcą jakieś playlisty m3u, a ja mam tylko link do streama w formacie http://mojeip:8001/1:0:1:3393:3390:71:820000:0:0:0:

Poza tym nie widze w tej apce żadnej możliwości by podpiąć dekoder
  • Odpowiedz
  • 0
@raydex odpal openwebif -> edytor bukietów, przy wybranym bukiecie kliknij na ikonę po prawej i wygenerowany link wrzuć do tej aplikacji
  • Odpowiedz
@raydex: jaki to router? możesz podłączyć telefon do komputera i ssać internet przez komputer, przynajmniej na androidzie się tak da
bo domyślam się że nie masz przejściówki usb to ethernet i router nie ma usb?
  • Odpowiedz
@Miecz12: Zwykły jakiś stary router, po prostu padł w nim moduł WiFi. Podepne jutro jakiś inny i sprawdze, bo udostępnianie internetu z kompa do iosa po kablu to już nie na moją głowę
  • Odpowiedz