Wpis z mikrobloga

#hbomax #philiphs

TV philiphs android wersja 8.0.
Hbo go działało. Hbomax nie chce pobrać, bo jest i formacja, że na tym urządzeniu nie będzie działać. Wiecie jak sobie z tym poradzić?
Aktualizacje zrobione, nawet ustawienia fabryczne i nic.
  • 15
@sberatel dzięki za radę. Nie wiedziałem, że tak można. Dałem instaluj. Wrócę wieczorem to zerknę. Ale widzę już problem. Google wykrywa mi zły model tv, dlatego pewnie nie chciało jej instalować
@atraxx udało Ci się rozwiązać problem? Wcześniej dało się bez problemu zainstalować, na jednym telewizorze mam hbo max, a na drugim przespałem przejście z hbo go i już nie jestem w stanie tego zrobić.
@merdam_ogonem nie udało sie. Google Play twierdzi, że nie mogę instalować. Wg hbo wszystkie philiphs z androidem mogą. Aplikacji z pendrive się nie da, bo android zablokował taka możliwość jakiś czas temu. Podejrzewam, że muszę poczekać na jakąś aktualizacje. Nie wiem gdzie jest zgrzyt.
@atraxx Tak jak pisałem ja zdążyłem na jednym tv zainstalować i działa, teraz to zablokowali i na drugim już nie jestem w stanie tego zrobić, chociaż to ten sam model tv. Spróbuję apk grać jeszcze, jak się nie uda to będę musiał chromcasta albo mi tv stick użyć.
@atraxx zainstalowałem file commander i jemu nadałem uprawnienia do instalacji z nieznanych źródeł w ustawieniach, później wybrałem plik apk z usb i się bez problemu zainstalowało, tylko coś o subskrypcji był komunikat, mam nadzieję, że się nie aktywowała:)