Wpis z mikrobloga

RudaOrka: Chłopie zależy jak jedziesz i co bedziesz robic jesli robota fiz. I wyjazd tam np na max 1.5 -2 lata to mozesz pracowac 80h w tygodniu to oszczedzisz z overami spokojnie 70k realnie 100k i moze wiecej w rok jak uciekniesz jakos z kosztami wynajety pokoj blisko pracy bez palenia, tylko robota taka co szukają ludzi i można walić nadgodziny by tyle wykrecic.

Zaakceptował: karmelkowa
@AnonimoweMirkoWyznania: jak bedziesz zyl jak robak z kilkoma osobami w pooju i jadl najtansze chinskie zupki itd to troche odlozysz ale jak chcesz zyc tam jak szlowiek to niezbyt wiele lub nic ;p
chyba ze jestes wysokiej klasy specjalista to inna sprawa ale wtedy i w Polsce mozna spoko zarabiac
@Kazadum: bo nikt raczej nie będzie się chwalić zarobkami przed innymi ludźmi. Ja zarabiam w mojej ocenie bardzo dużo ale zdaje sobie sprawę ze dla kogoś innego moje zarobki mogą wydawać się przeciętne.

Poza tym, wydaje mi się ze realnie op byłby w stanie odłożyć tysiąc euro miesięcznie. Po roku powinien dodać do tego zwrot podatków ( bo jest migrantem i w pierwszym roku z reguły maja oni spore ulgi), ekwiwalent
@roberto07: Jesli gadamy o liczbach bezwzglednych kiedy trzeba przekalukowac rzeczy, to wrecz liczby musza byc podane na tacy.
Bo #!$%@? "zarobisz duzo" #!$%@? oznacza. DLa kogos z POlski B oszczedzanie 1000 PLN to juz duzo. DLa kogos innego 1000$ to dopiero duzo. A sa i tacy dla ktorych kilka tys w twardej walucie to duzo.