Wpis z mikrobloga

Pytanie do ekspertów, co kupić do około 50k?
Aktualnie jeżdżę laguna 3 GT 2.0 dci i niby mechanicznie dobre auto, ale jakość wykonania wnętrza doprowadza mnie do szału, wszystko trzeszczy. Do tego mocno kusi mnie automat, nigdy nie miałem a chętnie bym to zmienił.
Z wymagań to chyba najlepiej kombi, bo wtedy najmniej problemów z transportem psa, no i jakiś sensowny silnik, raczej 150KM+.
#samochody #motoryzacja #kiciochpyta
  • 16
@rkadjar: najgorsze są wibracje deski na wolnych obrotach. Z tego co widziałem to na forum plaga. Jedyna opcja na naprawę to przy okazji wymiany szyby albo demontaż deski, czego mi się raczej nie chce robić. Niektórzy jeszcze wkładają gumę między deskę a szybę, ale boje się, że szyba jebnie.
Co do rynku to fakt, jak patrzę na ceny to bym teraz pewnie sprzedał za tyle ile dałem 3 lata temu (
@Przedmidorrr: w sumie to mam model przejściowy, końcówka 2009, bo ma wszystkie elementy co GT, tylko nie ma napisu na fotelach i wskazówki zegarów są białe a nie czerwone.
Z silnikiem w sumie nie miałem żadnych problemów. Rozrząd jest na łańcuchu, auto ma ponad 290k przebiegu i nic się nie dzieje, sprzęgło i turbina też chyba nadal oryginalne, olej wymieniam co 10-11k.
Jedyne co to w porównaniu do np tdi więcej