Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie na temat zachowania kobiet. Sytuacja wygląda następująco.

W klubie po nawiązaniu kontaktu wzrokowego różowa sama do mnie zagaduje. Jest głośno więc tylko się przedstawiamy i wymieniamy parę słów. Dziewczyna jest sporo niższa więc wygodnie jest w pozycji ona z przodu, a ja za nią. Stopniowo zwiększam dawkę dotyku (ramiona, talia, biodra, cycki itd). Podczas tego procesu dziewczyna informuje mnie, że musi iść do toalety i że zaraz wróci. Rzeczywiście sama do mnie wraca i kontynuujemy przytulanie. Na koniec moi znajomi chcą już się zbierać. Mamy razem rzeczy w szatni więc stwierdzam, że też już pójdę, więc po prostu szybko żegnam siez różową i sobie idę.

I tu przechodzimy do pytania. Kolega twierdzi, że to podchodzi pod molestowanie, bo jej w ogóle nie znam i nie dostałem słownej zgody, ani sam nie byłem macany. Tylko, że było bardzo głośno, a dziewczyna nie bardzo ma jak dotykać gdy stoi do mnie tyłem. Niemniej jednak trochę po dłoniach mnie smyrała. No i chyba najważniejsze. Przecież gdy poszła do toalety to nikt nie kazał jej do mnie wracać. Sama wróciła do mnie w to samo miejsce na parkiecie.

Jakie jest zdanie ekspertów? Kolega zazdrości, czy ma trochę racji?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6259baf33f42fa57cc340671
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: to w zasadzie kwestia tego jak się różowa z tym czuje, jeśli się w żaden sposób nie sprzeciwia ani nie daje znaku że coś jest nie tak to chyba jest ok? Jakby nie zawsze słowna zgoda jest potrzebna ale warto być wyczulonym na to czy nie daje znaków że jej się to nie podoba, no ale lepiej jakby się jakaś różowa wypowiedziała w tej kwestii bo pewnie lepiej by rozumiała