Wpis z mikrobloga

nie przejmuj się, ból dupska w końcu minie


@tumiwisizm: a z jakiego powodu mam mieć ból dupy? Chyba tylko z tego, że ten naród to w dużej mierze #!$%@? banda debili, która bardziej ufa ekspertom z youtuba niż komuś z wykształceniem.
  • Odpowiedz
@sebusik: to twoja opinia, ja jestem dumny z tego narodu, że jednak nie okazał się bandą debili i jednak większość przejrzała na oczy po pierwszej fali paniki. Ot, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
  • Odpowiedz
@furcio: A no tak było, jak szczepiłem się w czerwcu zeszłego roku to kumpel się ze mnie śmiał że przegapiłem loterię i on z rodzicami się będzie szczepił jak ruszy loteria bo wygrać można. Co z tego że potrzebowałem wyjechać bez problemu za granicę xD W końcu nasłuchał się szurów i nie szczepił się a na wczasy robił testy za sporą sumkę.
  • Odpowiedz
to twoja opinia, ja jestem dumny z tego narodu, że jednak nie okazał się bandą debili i jednak większość przejrzała na oczy po pierwszej fali paniki. Ot, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.


@tumiwisizm: oczywiście moja opinia xD jezteś dumny, że naród "przejrzał" na oczy i zamiast nauce wierzy szarlatanom z filmików z żółtymi napisami? To ci gratuluje, jesteś ten głupi.
  • Odpowiedz
Ciekawe czy ktoś wygrał te nagrody czy to tylko była taka ściema żeby się ludzie szczepili?


@Ustrojstwo: na tagu #koronawirus były wrzucane SMSy z wygranymi. Ktoś też opisywał sytuację jak na OLX kupił dużo taniej hulajnogę bo ktoś wygrał właśnie w Loterii szczepionkowej i nie chciał. Tak więc #legit
  • Odpowiedz
@Ustrojstwo: Ta, ja hulajnogę wygrałem. Sprzedałem ją później za 1000zl bo wstyd mi było w tym wieku jeździć na hulajnodze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już mogliby dać jakiś rowerek w tej loterii a nie xD
  • Odpowiedz