Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Że też wcześniej nie zainteresowałam się tym tytułem. Dawno nie oglądałam tak dobrego filmu. Mocny i dający do myślenia. Chętnie zerknę na propozycje innych filmów podobnych do tego, które są warte uwagi. Lub po prostu takich, przy których zaczyna się zastanawiać ile człowiek jest w stanie wytrzymać psychicznie i fizycznie.

Pobierz nowekontonowaja - Że też wcześniej nie zainteresowałam się tym tytułem. Dawno nie ogl...
źródło: comment_165007074272RWRN7fdlWUsz6f6sUBmZ.jpg
  • 22
@nowekontonowaja:

Z drugowojennych klimatów polecam seriale Kompania Braci i Pacyfik, to chyba najlepsze amerykańskie produkcje o drugiej wojnie światowej. Pacyfik jest mniej doceniany, ale interesujący Cię aspekt wyniszczenia psychicznego jest tam ujęty o wiele lepiej.

Jeżeli natomiast szukasz produkcji ekstremalnych, to bezkonkurencyjne są dwa niemieckie filmy: Stalingrad i Das Boot.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Halbr: @rybka11111: Tak, jednak na końcu i tak im się nie udało, więc to uratowało moją opinię o tym filme. Gdyby poszło im to jak z płatka to nie zachwycała bym się tym filmem tak. Toleruje fikcję ale do pewnych granic ( ͡° ʖ̯ ͡°)