Wpis z mikrobloga

Otwieram trzeciego browca z nadzieją utracenia świadomości, że ludzie w moim wieku ( 20 lat ) teraz korzystają z życia. Oni są na różnych imprezach, mają kontakt z #rozowepaski itd.. dobrze się bawią, odczuwają radość.
Szczególnie też, że są to niektórzy moi oprawcy, którzy dołożyli kawałek cegiełki do tego kim jestem teraz. Im się powodzi, a ja gniję w tym padole łez. No cóż. Do dna butelki..
#przegryw
#depresja #samotnosc ##!$%@? #feels
Pobierz DamianeX1X - Otwieram trzeciego browca z nadzieją utracenia świadomości, że ludzie w ...
źródło: comment_1650059012Yoxqx7TekQbg9fdJJuvgQX.jpg
  • 15
@DamianeX1X trzeba iść dalej, po co się ograniczać. Twoi dawni oprawcy założą szczęśliwe rodziny, będą mieli dzieci i działalność pozwalającą im się utrzymać, w międzyczasie dla #!$%@? naszego pokroju zostaje sznur przed trzydziestką, kołchoz albo #!$%@? za granicą dla łaskawego Hansa z nadzieją na możliwości nabycia kawaler... O przepraszam apartamentu 18m² na #!$%@?
@DamianeX1X: a próbowałeś jak narkotyki wpłyną na twoje samopoczucie ? Wiesz bardzo dużo ludzi ma taki problem jak ty, ale dzięki narkotykom jakoś funkcjonują wiesz trochę przyjemności z tego szarego jak papier do dupy życia
@ArthurFleck: czasem jakbyś mocno nie chciał, jak bardzo byś się nie starał, choćbyś się zesrał z wysiłku - trud daremny. Bo podczas tych starań, doświadczony już wcześniejszymi próbami dobrze wiesz, że prędzej czy później to wszystko trafi szlag. U mnie tak było za każdym razem i już mi się więcej nie chce przeżywać zawodu.

@DamianeX1X: Spróbuj z terapią. Z tego co piszesz nadal nie możesz o tym zapomnieć co było w przeszłości i to skutecznie utrudnia Ci życie. Jak sobie z tym nie poradzisz i nic nie zrobisz to problem będzie się pogłębiał jeszcze bardziej.

Masz 20 lat więc jesteś jeszcze stosunkowo młody da się wszystko odwrócić - może w czasie kiedy oprawcy chodzą na imprezy, to warto zainwestować w siebie, w swój rozwój? Jakiś
Twoi dawni oprawcy założą szczęśliwe rodziny, będą mieli dzieci i działalność pozwalającą im się utrzymać, w międzyczasie dla #!$%@? naszego pokroju zostaje sznur przed trzydziestką, kołchoz


@Krasparov: Założą szczęśliwe rodziny xDD skończą jako beciaki z hipoteką na małe mieszkanie, #!$%@? w pracy poniżej średniej krajowej i łatką sfrustrowanego tatusia. Jaka #!$%@? działalność? xDD jak oni melanżują w wieku 20 lat i nie myślą o działalności wtedy to później już nie będzie