Wpis z mikrobloga

#streamadam Masz gołąb i dalej szukaj wymówek.
A bo sam, a bo nie ma osoby, a bo wkurzony, a bo to, a bo tamto... Patrz i chlej dalej. Ale nikogo nie wiń za swój alkoholizm.
Obejrzyj i idź się z tego powodu nachlej.
Szanse się daje komuś kto pokaże, że jest wart więcej niż gófno. A u Ciebie nawet słowa są gófno warte.

Nie wiem na co Ty liczysz. Ale jeśli myślisz, że ktoś się zakocha w alkusie i uwierzy, że alkus przestanie chlać to jedno i drugie jest frajerem.

https://vm.tiktok.com/ZMLVSq1sX/
  • 5
@Niezdyscyplinowana: te jego streamy są już tak monotonne, że rzygać się chce. Jak dla mnie wszystkie kłamstwa, szotowanie jego streamu jest tak przewidywalne, że już niczym w tym żebractwie donejtowym nie są w stanie mnie zaskoczyć. Ma niby przyjaciół @Oleńka , która zachowuje się się jak z zakładu psychiatrycznego i to zamkniętego na tym streamie i tą swoją miłość internetową @Love, która zawsze najpierw jest promowana przez @Oleńkę
@KotkaMruczki_76 No to wygląda tak jak piszesz.
Jakieś przemówienia tłumaczące do danej osoby. Zamiast prywatnie to ogólnie i się pluje, że ktoś zwraca uwagę.

Męczennik własnej głupoty. Tłumaczący się z każdego łyka piwska.

Nawet brak okazji jest okazją.

Zapewnia, że się zmieni dla kobiety, ale jaka mądra baba weźmie czynnego alkoholika i uwierzy, że przestanie?
Mądra żadna, a jak trafi na debila no to przynajmniej będą do siebie intelektem pasować.

On pije,
@Niezdyscyplinowana: właśnie @ łukasz st wpłacił mu 50 zł. Dopiero się uśmiechnął. O i drugi raz mu wpłacił 50 zł. Jest budyń na twarzy Adama. 1000 podziękowań dla @ Lukasza st a kiedyś tak tego @łukasza st mieszał z błotem i banował, ale o teraz jak są donejty od niego to budyń. Ponoć donejt się powtórzył .Niektórzy widzowie niestety muszą sobie kupować zadowolenie Adam donejtami. Przykre ale prawdziwe.
@KotkaMruczki_76 Ostatnio było to samo. Pochmurny, zdołowany, skopany przez życie, poważny, z problemami.

Jeden donejt, drugi, trzeci i jak ręką odjął.

Ja na gorsze samopoczucie piję syrop z cebuli, a tu wystarczy po prostu dostać.

No i kwestia zarobków. Nie mój interes ile i jak zarabia, ale jak mówi, że zarabia dobrze, a kupuje używaną pralkę i stęka że musi oszczędzać no to kurfa mać. No gdzie przerypać te tysiące w miesiąc