Wpis z mikrobloga

@Arght4: w polskim układzie klawiatury tam jest przecinek, nie wiem czy da sie to rozwiązac po stronie tego programu ale z punktu widzenia systemu możesz:
- używać amerykańskiego układu klawiszy ale stracisz ążźć
- zrobić swój układ klawiatury co nie jest takie trudne microsoft udostępnia do tego program <- ja bym szedł tym torem bo zawsze zmieniam sobi eukład klawiatury w windowsie żeby pisać tylde ~ naciskając ten guzik raz
-
@2378: to twój jest warty jeszcze mniej bo powielasz moją sugestie nr 2 tylko podajesz chłopu program krzak firmy krzak zamiast oficjalny tool od MS
@bruuh: nie podałeś do niego linku, czyli uważasz że oprogramowanie które dodaje informacje do rejestru jest nic nie warte jak ci nie pasuje to możesz sobie je zmodyfikować bo jest otwarte
@bruuh: dziwny jesteś nic nie pisałem o modyfikacji softu pod siebie jedynie napisałem odnośnie twojego wpisu , że M$ tworzy lepszy soft, no ale sam możesz ocenie czy jest lepszy przecież masz źródło jak by co daj znać czy ci się podobają
program krzak


@bruuh: Akurat sharpkeys to nie jest program krzak. I pozwala zrobić to czego keyboard layout nie pozwoli (i vice wersa), bo robi coś zupełnie innego, podmienia kody klawiszy w rejestrze. Polecam sie zapoznać z możliwościami jeśli nie znasz.

Np. ja zmapowałem klawisz Capslock pod F13 itp. a w KLC mam własny układ klawiszy.

Ale tak, Keyboard Layout Creator chyba lepiej sie sprawdzi w tej sytuacji.

- możesz też chyba