Wpis z mikrobloga

Witam, Z racji tego, że szanowne studio kończy naprawę tego "cudu dekady" to rozumiem, że AI potrafi wymijać przeszkody oraz dodali działająca policję i multiplayer, prawda? Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cyberpunk2077
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Exenex: @ProtossTassadar: ale do czego mam się odnosić, droga Moniko? Do fejk niusów z clickbejtowymi nagłówkami? Mogę się jedynie odnieść do słów Kicińskiego z konferencji i danych pokazanych w prezentacji:

"Jesteśmy w pełni oddani cyberpunkowej franczyznie i mamy zamiar rozwijać ją dalej (...) pracujemy nad następną aktualizacją 1.6, która ukaże się w nadchodzących miesiącach"

"10 z 17 naszych zespołów agile pracuje nad dodatkiem do cyberpunka"


Kiedy padają słowa,
  • Odpowiedz
@pablo397: tak tylko zacytuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) to Ty się odnosisz ciągle do głupot wziętych z sufitu bez żadnego potwierdzenia - myśl życzeniowo dalej

,,szczerze mówiąc to nikt nie wie dokładnie jak wygląda sytuacja. Możliwe jest kilka scenariuszy:

- porzucają cyberpunka i robią minimalnym zakresem sił
- w swoim starym stylu przy końcu produkcji stwierdzili, że robią
  • Odpowiedz
@Wormditt: jakich rewelacji - ja wiem, że czytanie ze zrozumieniem to trudna sprawa, więc wytłumaczę:

"nikt nie wie dokładnie jak wygląda sytuacja" - to znaczy, że nie jestem w posiadaniu żadnych informacji czemu produkcją dodatku będzie trwała do roku 2023
"możliwe jest kilka scenariuszy" - to znaczy, że SPEKULUJE jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy na podstawie dotychczasowej historii CDPR i tworzenia przez nich gier

więc tak, to jest
  • Odpowiedz