Wpis z mikrobloga

@youngmlody3456: Cóż prawda jest taka, że większość ludzi takich typowych normików (tiktok, insta, fejsbuczek hehe) nie wie nawet co to jest bluepill, redpill czy blackpill. Wielu żyje według zasad, które wpojono im w dzieciństwie i nie zastanawiają się nad tym wszystkim. Jak ktoś jest 7-8/10 to po prostu żyje i ma zazwyczaj wszystko w dupie. Jak ktoś jest trochę niżej albo ma inne problemy typu #!$%@? umysłowe (a takie coś może
@Masterpolska94: ale wy splycacie to wszystko, nie trzeba żadnego red pilla ani black pilla żeby wiedzieć że ładniejsi ludzie mają większe powodzenie. Ja to wiedziałem od zawsze a nie wiedziałem czym jest red pill. Trzeba być kimś kto nie wychodzi z domu żeby nie zorientować się w sytuacji
@Masterpolska94: ale wy splycacie to wszystko, nie trzeba żadnego red pilla ani black pilla żeby wiedzieć że ładniejsi ludzie mają większe powodzenie. Ja to wiedziałem od zawsze a nie wiedziałem czym jest red pill. Trzeba być kimś kto nie wychodzi z domu żeby nie zorientować się w sytuacji


@greenbong: ale właśnie blackpill to tłumaczy, dlaczego będąc przystojnym możesz wyzywać laski, być chamski i szybko je ruchać, a jak jestreś brzydki