Wpis z mikrobloga

Ale wiesz ze ludzie chodzą na siłownie czy dbają o siebie aby się sobie podobać a nie komuś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darknes17: Ale to ty dzwonisz. xD

A w ogóle zakola nikomu nie przeszkadzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Darknes17: Jak ci przeszkadzaja zakola i idziesz na portal spolecznosciowy drzec ryja, ze ci z tym zle i jestes przegrywem, to uswiadom sobie, tak jak ci napisali wyzej, ze nikt nie daje #!$%@? o twoje wlosy. xD
  • Odpowiedz
  • 7
@Hatespinner: Przecież pisałem ze to nie moje zdjęcia, i nie pisałem nigdy o przegrywie.
To ty masz coś nie halo w głowie ze każdy kto ma zakola identyfikuje sie z płaczkami z znanego hasztagu.

Można być zadowolonym z życia, mieć wszystko i chcieć sobie poprawić włosy gdy te ci wypadną przez swoją genetykę, tak aby przyjemniej ci się w lustro patrzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@niemampojecia

bawi mnie dbanie spedalonych męszczysn o urodę. Bo przecież jak to tak mieć typowe męskie zakola, karyna mówi że wyglądam lepiej mając #!$%@?ą fryzurę w jakieś wzorki xD

kolczyki sobie jescze zrób w uchu i w sutkach.

Mnie też bawią te #!$%@? które prowokują seksualnie malując sobie usta na czerwono
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Można być zadowolonym z życia, mieć wszystko i chcieć sobie poprawić włosy gdy te ci wypadną przez swoją genetykę, tak aby przyjemniej ci się w lustro patrzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darknes17: No to po co teksty

A w ogóle zakola nikomu nie przeszkadzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ktore implikuja, ze to przeszkadza ludziom. Nie masz co krecic kota ogotem, bo to nie
  • Odpowiedz
@niemampojecia: a co cie to obchodzi ze facet nalozy krem wygladzajacy, uzupelni kredka rzadki zarost i brwi do pracy w biurze albo na impreze? zajmij sie soba bo jak typowa polka niemaszpojecia o zyciu w swiecie i zyjesz w swojej bance gdzie panowie to rycerze na rumakach xD #!$%@? jak mnie rusza na taka polaczkowosc
  • Odpowiedz