Wpis z mikrobloga

Z jednej strony rozumiem, że ktoś narzeka na to, że szymol wyszedł na cipeusza, bo dał się opluć Polakowi. Ale z drugiej strony - nie wiem, który to był moment streama, ale jak odpaliłem gdzieś w trakcie to szymol był tak #!$%@?, że prawie wywracał się o własne nogi, więc w jaki sposób miałby w tym stanie bić się z widocznie trzeźwym Polakiem? Czy ktoś z was miał szansę #!$%@?ć się po pijaku lub chociaż widział walkę kogoś stosunkowo trzeźwego z kimś totalnie pijanym? Podpowiem - to nie wygląda jak na filmach akcji z Jackie Chanem - słaba koordynacja ruchowa, opóźniony czas reakcji, zaburzona percepcja, człowiek jest wolny, porusza się jak sparaliżowany, przecież jakby zaczął skakać do Polaka to byłby to murowany #!$%@?. Nie żeby szymol był w stanie #!$%@?ć Polakowi na trzeźwo, ba, jestem niemal pewien że dostałby od niego na #!$%@?ę będąc nawet trzeźwym. Co nie zmienia faktu, że dać sobie obić mordę będąc totalnie pijanym, bo tego życzyłoby sobie paru gimbów oglądających streama to raczej średni pomysł.
#szymoool #famemma
  • 13
to szymol był tak #!$%@?


@TechnoYoda: był tak nawalony, że po akcji siedział na discordzie i pisał jakieś durne wymówki typu "był z dziewczyną to był nietykalny" xD
Nie ma co gościa tłumaczyć, alkoholik, menel, schizol i jeszcze frajer co dał się opluć xD