Wpis z mikrobloga

  • 2
Brak Danych 32 Warszawa

Zgłoszenie 0680d30cbba3e16c z dnia 2022-04-15 00:59:12

Imię: Brak Danych
Wiek: 32
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Aspołeczny piwniczak i ponoć dzikus, mieszkam sam i pracuję w korpo. Żyję trochę w swoim świecie i często nie nadążam za zmianami. Trochę tęsknię za czasami, gdy ludzie byli bardziej otwarci i naturalni, dziś wszystko musi być idealne, sztuczne i na pokaz. Lubię siedzieć w domu, a jeśli już mam wyjść, to do lasu (bo tam nie ma ludzi).

Wygląd
Wzrost: 172
Waga: nie posiadam, ale udało mi się zrzucić brzuch piwny - powiedzmy, że jestem suchoklatesem
Owłosienie: na głowie długie i ciemne; czasem broda, chociaż ostatnio jakoś mniej (do negocjacji)
Znaki szczególne: dziary na rękach, bardzo
Inne: Trochę taki stary szatan.

Zainteresowania
- Elektronika, DIY, czasem coś naprawię nawet np. od dłuższego czasu tworzę ploter CNC
- Koty (aktualnie nie mam)
- Muzyka (metal, czasem gram na gitarze jak mi się chce)
- RPG (kiedyś sesje ze znajomymi, teraz to tylko komputerowe)

Czego oczekuję?
Bratniej duszy, która przełamie wszechobecną obojętność dzisiejszego świata. Byle była rozmowna i nienormalna. Nie wiem co z tego wyjdzie, w najgorszym wypadku będzie z kim pogadać :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Myślę, że idealny dzień, to właśnie ten w którym wychodzisz na pierwsze piwo z nowo poznaną osobą i tak dobrze się wam spędza czas, ze dopiero nad ranem wracasz do swojej piwnicy :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub: nie, nigdy
Dzieci: nie, nigdy
Papierosy: palę e-fajki; akceptuję
Alkohol: a owszem, lubię (ludzie po alkoholu są bardziej szczerzy i bezpośredni); akceptuję

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 3
  • Odpowiedz