Wpis z mikrobloga

Switch przy tym bydlaku jest jak zabaweczka dla dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wcale nie jest ciężki i wygodniej się go trzyma, giereczki chodzą jak marzenie, nawet darmówki z epic store.
I nawet głupi Enter the gungeon wygląda ładniej i działa płynniej niż na switchu.
Szkoda, że nie mogę przenieść sejwów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#steamdeck #nintendoswitch #steam #valve
Pobierz Izanagi013 - Switch przy tym bydlaku jest jak zabaweczka dla dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale ...
źródło: comment_1649972149rhfDUtB6oYdFmnW5RWxFpZ.jpg
  • 31
@orczysty: do niektórych gier na pewno, ale do takiego binding of isaac sejwa zgodnego z moim nie znajdę :(. Ale dziewczynie przenosiłem z 3dsa, także ogólnie się da, ale trzeba mieć możliwość wgrania homebrew, na switchu mega ciężko o to
@Gandalf_Rudy: tylko jak przerobisz, a przerobisz tylko konkretne stare modele
@Wajdzio: w sensie rezerwację? 32 minuty po otwarciu, ale te liczby nie mają znaczenia, mojej dziewczynie udało się szybciej zarezerwować, a nie dostała jeszcze mejla. A na samego decka czekałem tydzień, wysyłka jest z Holandii
@m_silvus: ma i ma, przez usbc
@Kryspin013: To raczej jak porównanie składaka do roweru elektrycznego. Obydwa mają dwa koła i wymagają pedałowania, czasami.
@Kryspin013: no nie przekonasz mnie. Jest inne oprogramowanie, to fakt, ale tak samo możesz powiedzieć o Xbox i PlayStation. Twoje argumenty nie są logicznie spójne.
Obydwa urządzenia mają podobna formę i służą do tego samego. Różnią się oprogramowaniem, ale to dlatego warto je porównywać.
To tak jakbyś powiedział, że nie można porownywac samochodów elektrycznych, benzynowych i z dieselem, bo mają inne silniki i są to inne pojazdy XDDDDD
: no nie przekonasz mnie. Jest inne oprogramowanie, to fakt, ale tak samo możesz powiedzieć o Xbox i PlayStation. Twoje argumenty nie są logicznie spójne.


@Izanagi013: @ChojaK: Steamdeck:
- ma architekturę pc'ta a w tym otwarty firmware w architekturze PC'ta pozwalający zainstalować na nim dowolny pc'towy system operacyjny np windowsa. PS4 też ma architekturę zbliżoną do PC'ta, ale tam nawet po złamaniu systemu samo uruchomienie i doprowadzenie chociażby linuksa do