Wpis z mikrobloga

Mirki, muszę wymienić oponę w tylnym kole, przód w dobrym stanie, z tyłu już starty cały bieżnik. Rockrider 520 2018 koła 27,5. Coś lepszego cena/jakość dostanę niż Continental Cross King/Race King? Zastanawiam się jeszcze którą z nich wybrać, jazda głównie po asfalcie i utwardzonych drogach, sporadyczne leśnie odcinki.
#rower
  • 7
@amn1337: Ja w zeszłym sezonie zmieniłem w st 540 na właśnie raceking i względem fabrycznej opony jest dużo na plus, asfalt o wiele lepiej, ale szutry i lasy nadal da się jeździć wiec polecam ;)
@amn1337: Myślałem tez o nich ale nie chciałem całkowicie pozbyć się możliwości latania lasami i lekkim błocie :p Mam tylko porównanie do fabrycznej opony, ale na RK na asfalcie średnia prędkość mi wzrosła, opory są mniejsze i jest trochę cichsza :) cena zachęca
@amn1337: Mam Double Fighter jako drugie opony do bardziej asfaltowych terenów. Na asfalt czy szuter, lekki las dają radę, ale właśnie błoto muszę omijać, bo potrafią tańczyć niestety, natomiast do suchych warunków polecam. Jeśli ma być uniwersalna to RaceKing weź i będziesz zadowolony