Wpis z mikrobloga

  • 392
Byłem dziś swiadkiem ciekawiej rozmowy w tramwaju. Wchodzi starszy pan do tramwaju i jedna kobieta chce mu ustąpić miejsca na co on odpowiedział niech pani siedzi tam są młodsze osoby po czym wskazał na młodą dziewczynę z drugiego końca tramwaju i kazał akurat jej ustąpić sobie miejsce. Ta wstała dziadek nawet nie podziękował na co drugi starszy mężczyzna zwrócił mu uwagę że powinien podziękować. Z tego zrodziła się awantura, że on nie musi dziękować bo to obowiązek ustąpić starszej osobie miejsca. Do rozmowy wtrąciła się druga baba karcąc pana który zwrócił uwagę dziadkowi żeby nie przesadzał bo ta młoda dziewczyna nie powinna w ogóle siadać. wtf? Czy starsi ludzie myślą, że szacunek należy im sie tylko, że sa starzy? Zestarzeć się każdy głupi potrafi jak oji nie umieją się zachować to niech sie potem nie dziwią, że młodzi też nie będą ich szanować.

#warszawa #heheszki #staredziady
  • 29
  • Odpowiedz
wskazał na młodą dziewczynę z drugiego końca tramwaju i kazał akurat jej ustąpić sobie miejsce.


@B022: xD Nie no brzmi jak bajt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 268
@B022: Dokładnie tak, nie znam bardziej bezczelnej, roszczeniowej chamskiej grupy niż ta obejmująca stereotypowych starszych ludzi. Wszystko się należy, jak nie to będzie awantura.
  • Odpowiedz
@B022 stare baby #!$%@?ć prądem i młodych policjantów. Siedzę póki mam miejsce, na starość mi nikt nie ustąpi! Grzyby bez kultury wymagają jej od młodych, sami nie posiadając podstaw, ha tfu!
  • Odpowiedz
@B022: Dziękuję covidowi za zdalną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś pracowałem na 6 rano, po 5 już byłem w komunikacji, oczywiście całe autobusy i tramwaje #!$%@? starymi, póżniej pracowałem na 9, po 8 rano to samo. Wracam ok. 17 to samo. Te stare dziady są jak samoloty na lotnisku, muszą non stop siedzieć w komunikacji, bo ktoś im slota zajmie.
  • Odpowiedz
@B022: to mnie zawsze #!$%@?ło jak jeszcze byłem młody i jeździłem tramwajami na uczelnię. #!$%@? usiąść se w spokoju nie możesz, bo #!$%@? wie czy ten kto stoi to już się kwalifikuje na dziadka/babcię i należy ustąpić czy jeszcze nie. Czy naprawdę byłby to tak wielki problem gdyby ta osoba, która nie da rady wystać w tramwaju po prostu najbliższej młodszej osobie powiedziała wprost: "przepraszam czy mógłbyś mi ustąpić miejsca"?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@B022: takie cool story mi się przypomniało. Jadę sobie kiedyś tramwajem, słuchawki na uszach, oparty o szybę, styrany po całych zajęciach no i zaczepia mnie starsza babka czy jej nie ustąpię miejsca. Już miałem wstawać, dla mnie nie problem grzecznie się spytała, a tu jakiś chłopak na nią ryknął że jest bezczelna bo jego przyjaciel ma chore serce i nie może długo stać i musi siedzieć w tramwajach i go
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Trust_Me_Im_Engineer: mam nadzieję, że dostał chociaż pepper szpraj na twarz.
@B022: ja nigdy nie ustępowałem, #!$%@?. Prawo dzungli w Krakowie, kto wsiada na pętli, ten siedzi do końca swojej trasy. Kto wsiada w połowie, ten stoi. Proste. Ja też mam prawo być zmęczony i #!$%@? komu do tego, czy mam siły stać. Jak sobie będziecie pozwalać i wchodzić w dyskusje, to dziady was pokonają doświadczeniem. Jak nie potrafią
  • Odpowiedz
@B022: ja byłam świadkiem jak stara baba #!$%@? młoda dziewczynę która STAŁA XD ze starszy pan nie ma gdzie usiąść XDD i babka oczywiście w maseczce siedziała, ale jak się darła to specjalnie ściągała żeby dalej pluć XD
Stare baby #!$%@? prądem ogólnie
  • Odpowiedz
  • 14
@B022: ja wyznaje w komunikacji miejskiej jedną zasadę - dopóki ktoś nie poprosi to nie ustępuje. Nie mam obowiązku siedzieć jak na warcie i rozglądać się czy czasem jakiegos dziadka nie ma w zasięgu wzroku i tylko czekać na możliwość zerwania się i ustąpienia swojego miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nogi może i plecy mogą sobie mieć niedolezne, ale na języku nie mają zwyrodnień. Jak ktoś
  • Odpowiedz