Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że te fundacje to chyba wszystkie można o kant dupy rozbić... A jak coś od nich chcesz (a nie daj boże coś dać, albo pomóc) to już w ogóle człowieka jak wroga traktują.
Ostało mi się trochę włosów. Niby krótkie, ale ładne, grube, kręcone, szkoda wyrzucić. To myślę zadzwonię zapytam na wszelki wypadek. Dziadek mnie nauczył nie wyrzucać jak coś jest dobre. Wojnę przeżył, swoje wiedział. No to wziąłem głęboki oddech, 200 koloru na zamaskowanie fobii społecznej i dzwonię.

- Dzień dobry dodzwoniłeś się do fundacji rak and roll, rodo srodo, rozmowa nagrywana, czekaj na konsultanta

Cztery minuty czterdzieści siedem sekund zanim pani Klaudia odebrała, a numer normalny stacjonarny za pieniądze, co prawda mam darmowe rozmowy ale i tak niesmak pozostał.

- Dzień dobry Klaudia Sraudia w czym mogę pomóc coś tam #!$%@? jak najęta i już wiem, że równie dobrze mógłbym rozmawiać z psem

A ja już przygotowany byłem, zajrzałem na ich stronę w zakładkę "Nasi podopieczni" i dobrze widziałem, że jest tam Bartuś lat 27, powiedziałbym, że łysy jak kolano, ale ja mam włosy na kolanie. O wiem, łysy jak końcówka od fiuta. W opisie napisane fan karpatki i AC/DC. Sympatyczny chłopak, elektryka też fajne hobby, chciałem pomóc.

- Dzień dobry chciałbym wam włosy oddać ale nie wiem czy się nadadz...
- TO ŚWIETNIE przyjmujemy włosy od 30cm najpotrzebniejsze kolory to...
- Dobra ale chodzi o to że one są krótkie i nie wiem czy się wam przydadzą, to takie ogólne są, cielne
- Jakie?
- Cielesne, no, z ciała ogólnie, głównie brzuch ale nie gwarantuję
- przyjmujemy włosy od 30cm najpotrzebniejsze kolory... ale jak to, skąd?
- No dla chłopaka tego Bartusia waszego nie nadadzą się krótkie? Ładne, kręcone
- Przepraszam pan poważnie mówi?
- Nie, no na jeżyka by można mu zrobić...
- I uważa pan, że to jest na miejscu?
- A stygmatyzowanie łysych jest? Lata temu posterunkowy Cezary śpiewał "trzeba łysych pokryć papą" i pani myśli, że Bartek tego nie słyszał? Dzięki bogu chociaż biały jest.
- Żegnam

I się rozłączyła, psychy brakło. Nie chcieli żydzi manny, to niech jedzą gówno jak mama mówi. Ale nic straconego, bo odkryłem, że na podłożu z włosów fantastycznie rośnie rzeżucha. Dziadkowi na grobie też posieję. Patrzy na pewno z góry i jest dumny.

A i jak by kto chciał widzieć jak żyje to zapraszam na mój instagram https://www.instagram.com/tavarishpiesov/

#arcybebech #pomagajzwykopem
Pobierz TavarishPiesov - Mam wrażenie, że te fundacje to chyba wszystkie można o kant dupy ro...
źródło: comment_1649927283Fvdlp75pCb3oN4iGmxwHuv.jpg
  • 21
@TavarishPiesov: z ich strony

2. Ścinane włosy muszą mieć 25 cm lub więcej, mierzone przed zapleceniem warkoczy.

Nie może być mniej. Nie jest tu istotne, że bardzo chcesz lub masz specjalną okazję. Długość włosów nie jest przedmiotem negocjacji. Jeśli będą miały mniej, nie będzie można z nich utkać peruki.


i jeszcze

Niech Twój dar będzie piękny i mądry.

Daj (Dobry!) Włos