Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Wiecie co, zaczyna mnie przerażać to jakich "celebrytów" mamy w Polsce. Chociażby akcja z Nitro i TakeFunem. Cytując artykuł:

"Wkrótce sąsiadka zapukała do ich drzwi. Wedle ustaleń prokuratury obaj youtuberzy zachowywali się bardzo głośno i wulgarnie w środku nocy, co uniemożliwiało sąsiadom, ich gościom i dziecku sen. Uwagi sąsiadki spotkały się z obelgami i zniewagą. Wówczas poskarżyła się mężowi, a ten wyłączył bezpiecznik od mieszkania youtuberów, pozbawiając ich energii elektrycznej"


Jak na uwagi ze strony sąsiadów zareagowali YouTuberzy?

"Zdaniem prokuratury Takefun miał zacząć go wyzywać oraz grozić mu pobiciem i śmiercią [...]. W tym czasie Nitro - zdaniem śledczych - poszedł do mieszkania i wrócił z kuchennym nożem w ręku. Sąsiad twierdzi, że youtuber przeciął opony i dętki w jego rowerze, a następnie zagroził mu okaleczeniem i śmiercią. Gdy sąsiadowi udało się uciec do mieszkania, miał usłyszeć krzyki takie jak: "zaje***my cię"."


Czacie?
Ktoś chciał móc w spokoju położyć dziecko spać, a wielcy panowie Jutubofcy mieli to w dupie. Dopiero gdy sąsiad wziął sprawy w swoje ręce (nie mówię że zrobił dobrze i zagrał czysto, ale jednocześnie myślę że zrobiłbym podobnie) to wtedy poszli po bandzie chcąc rozwiązać to jak jakieś Seby pod blokiem.

Przerażające jest to że dla wielu młodych te postacie są osobami mającymi istotny wpływ na ich percepcje i będące, chcąc nie chcąc wzorami do naśladowania. Jeśli taka awanturnicza i patologiczna mentalność będzie powszechna wśród nowych pokoleń, to autentycznie, boje się o to jak to wszystko się skończy.

#nitrozyniak #spidersweb #patologiazmiasta bądź #patologiazewsi #youtube #patologia #patocelebryci

Źródło:
https://spidersweb.pl/rozrywka/2022/04/08/nitro-nitrozyniak-skazany-wyrok-takefun-grozby-noz
Koxxus - Wiecie co, zaczyna mnie przerażać to jakich "celebrytów" mamy w Polsce. Choc...

źródło: comment_1649923127XzMSzGclp0Ri0tpCbXpjIU.jpg

Pobierz
  • 3
@Koxxus: mordzia wiem że późno, ale ten artykuł to #!$%@? żart, i pośmiewisko dla spiderweba. Akcja była tłumaczona, tutaj link- https://www.youtube.com/watch?v=KpP0WkiqiRA&t=387s .Jesli nie chce ci sie sluchać to w wielkim skrócie-sędzina była wrogo nastawiona, akcji z nożem nigdy nie było, nitro mówił że nie wyskoczyłby do kogoś z nożem bo starego mu zabili nożem. Sąsiad sie gubił w zeznaniach, żona mówiła coś innego niż on, np on że muszą w zatyczkach