Wpis z mikrobloga

@Koobik: ja tego nie ćpam tylko mam to przepisane przez psychiatre na zaburzenia depresyjno-lękowe, prawidłowa dawka 300 mg dziennie, ale ja sobie dzisiaj zrobiłem dzień dziecka i walnąłem większą dawke, jest spoko xd
@Koobik: ja to bez leków żyć nie moge niestety, na trzeźwo bez niczego to jestem totalnie beznadziejny i jakby ktoś obeznany w temacie depresji mnie zobaczył to od razu by zaliczył mnie do statystyk potencjalnych samobojców
po prostu potrzebuje jakiejś stymulacji mózgu, to skutek ADHD
@pepko_pepps ja tez na lekach od 2017, ale z czasem jest coraz lepiej.

Na adhd się nie znam, ale ja depreszyn i tez potrzebuje stymulacji ze wzgledu na brak napędu i chroniczne zmęczenie
@Koobik: te #!$%@? konowały #!$%@? nie chcą przepisywać dopaminoergików - czyli moim zdaniem najlepszych leków, bo stymulują mózg i pobudzają do działania, tak ludzie wylażą z depresji
tylko ważne, żeby stworzy taki stymulant co zwały nie spowoduje albo przynajmniej bardzo zminimalizuje, bo w przeciwnym wypadku ludzie będą sie tego bali i gadali, że to narkotyki
a prawde mówiąc taka amfetamina w Stanach znana jako Adderall to onrmalnie przepisują ją osobom z
@pepko_pepps co za argument.
Nie mam sił na sport więc podkopuje leczenie. Na spacery chodź. Cokolwiek tylko potem nie jęcz że lekarz oszukał.
Jak już musisz ćpać to lepiej grzyby. Coraz więcej dowodów na leczenie depresji
@Koobik: niestety konował nie chce na razie przepisać, ale może po którejś wizycie w końcu przejrzy na oczy jak jest naprawde i że mi to naprawde potrzebne
a ten modafinil to jest bardziej w działaniu podobny do amfy niż metylo? bo ja potrzebuje właśnie czegoś takiego co działa jak amfa, bo to do tej pory jedyny narkotyk, który na kilka godzin potrafi mnie naprawde wyciągnąć z przegrywu (jakkolwiek głupio to brzmi)
@pepko_pepps mi nie przypomina amfy, nie ma tego #!$%@? w oczach xdddd moda nie ma dzialanie narkotycznego. A metylo nie bralem

Kup se na twoja-apteka.net albo modafinil-pl.com i jedziesz