Wpis z mikrobloga

Szczyt szczytów² !
Nasz rudy zakolak Cash dobił do sufitu sknerstwa.
W ostatnim odcinku cieszył się, że jakiś widz dał mu... kupon na darmowy prysznic i sranie na stacji XD
Niestety sierota Cash pomylił sieciówki z kiblami i pojechał do innej.
Był rozszczarowany bo nie mógł się umyć za darmo z kuponu widza.
Jak sam relacjonuje - jego rozmowę z kasjerką słyszał jakiś amerykanin, który stał za nim w kolejce i co?
KUPIŁ CASHOWI PRYSZNIC XDD ale wstyd.
Żebrak pojechał bo mu żal było pewnie $5 na mycie, więc obcy chłop biednemu polakowi stawia prysznic na stacji.
On jest gorszy od Odyna, serio.

Pomijam już fakt, że w pierwszej części odcinka chyba z 10x wspominał że musiał wydać JEDNEGO DOLARA na wejście do muzeum.

Oprócz tego odcinek jak odcinek, ruda, łysa morda przez 3/4 filmu i zwroty "moi mili", oczywiście zaproszenie do patronite i ogólna nuda do przeklikania. Nie rozumiem komentarzy na youtube typu:
- od razu dzień staje się lepszy jak cash wrzuci odcinek
- mam co oglądać do obiadu
czy
- najlepszy podróżnik na yt XDDD

#vlogcasha #bezplanu #polskiyoutube #odyn #podrozowanie
JanParowka - Szczyt szczytów² !
Nasz rudy zakolak Cash dobił do sufitu sknerstwa.
W...

źródło: comment_16498407864PFmxzA0XWL4RG7PgdaLnM.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@JanParowka: xD
co to za hejt to ja nie...
Chłop dostał kupon od innego drajwera bo ten też miał ich nadmiar i usłyszał, że Cash się pomylił z nazwą sieci. To co? Miał odmówić i kupić, żeby nie wyjść na cebulę? xD Ten fragment akurat to był dobry przykład jak życzliwi dla są amerykanie często.
Co do rudych włosów i łysienia to co? Ma teraz za to przepraszać? xDDD

Chłop ma
  • Odpowiedz
@mountainman: Wykopki z temacie casha wiele razy pokazywaly swoj autyzm w najgorszym wydaniu.

Kisne srogo z tych teorii i #!$%@? sie do byle czego byleby poprostu sprobowac sciagnac kogos na dol.
Zeby jeszcze przewijała sie tu jakas konstruktywna krytyka, ale to tylko wysrywy sfrustrowanych wychodkow.

Co za roznica czy jest Ukasz, Waldek czy Genek. Niechce podac to nie podaje. Wplywu na content to nie ma zadnego.
  • Odpowiedz
Straszne trzaski... Też to słyszycie? Hmm. A nie, to tylko wasze pękające d.
Że też nie szkoda Wam czasu i energii na obrażanie innych samemu płaszcząc swoje cztery litery przed komputerem.
  • Odpowiedz
@pelt: halo, pisałeś że jesteś fanem youtubowych podróżników.
Widziales zapewnie kanał jak to daleko.
Wyskoczył mi wczoraj w polecanych.
Ciekawi mnie twoja opinia.
Ja zasubskrybowałem, bo wiele ma filmów konkretnych, tematycznych, jest dużo wywiadów.
  • Odpowiedz
Widziales zapewnie kanał jak to daleko.

@Miskagnoju: Owszem, oglądałem ten kanał, ale było 3 lub 4 lata temu. Widziałem większość jego vlogów od najstarszych, do momentu, który widać na grafice poniżej. Przestałem Tomasza Jakimiuka (prowadzącego) oglądać, bo wówczas wrzucane vlogi – rozmowy z kierowcami, którzy go wzięli na autostopa – były wyjątkowo nudne, ponieważ gadali głupoty bądź ledwo potrafili się z nim dogadać. Jednak wtedy kanał ten miał o wiele mniej
pelt - > Widziales zapewnie kanał jak to daleko.
@Miskagnoju: Owszem, oglądałem ten ...

źródło: comment_16502555467PNE95jdvFD1b6Unh9i3Zk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Są one po prostu nudne, ale NIE powiem ci, które to konkretnie, bo to takim czasie tego już nie pamiętam.

drobna pomyłka, ale nie mogłem już jej edytować ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@pelt:
widać, że bardzo cię to jara. Dlatego byłem ciekaw twojej opinii.

Wyskoczył mi dany kanał i zaciekawił temat. Jest wiele odcinków, w którym są poruszane konkretne tematy, są rozmowy z ludźmi, poruszane różnice kulturowe, może nie jest to odkrywcze, ale jest ciekawe i znacznie ciekawsze od pokazywania na zasadzie: tutaj restauracja, a tutaj zabytek, a tam przechodnie.
Ja unikam kanałów podróżniczych, bo wychodzę z założenia, że w przyszłości zobaczę cały
  • Odpowiedz