Wpis z mikrobloga

Uszaty jest mega-obrzydliwy. Ten gamoń nawet burgera nie umie zjeść jak człowiek, tylko oddzielnie je sałatę, mięso itd. Ciumka przy tym, mlaska jak świnia, brudzi mordę, potem dłubie brudnymi paluchami w pysku. Z boku kobra beka i żre jak maciora. Nawpierdziela się, pofafluni do "wykopków", pójdzie spać - a od rana znowu sprzątanie kibli w Auchan i udawanie ważnego człowieka :D Oj ty mitomanie... :-)
#bonzo #patostreamy
Czopelka-golubiew - Uszaty jest mega-obrzydliwy. Ten gamoń nawet burgera nie umie zje...

źródło: comment_1649839125R9sWoP3c5JuArVd7NzAxZe.jpg

Pobierz
  • 9
A.. i jeszcze ten "ala stół dziadka". Gówno z desek zbite, krzywe brudne, odrapane. Widać, że chyba dziadek po pijaku to montował, a kobra oszczała toto ze dwa razy przypadkiem... Ja w piwnicy bym takiego czegoś nie postawił, a oni przy tym w kuchni siedzą. Melina jak #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Czopelka-golubiew: dzieki. Od razu mi sie lepiej zrobilo. Nie dalem rady ciagiem obejzec, musiałem przewijac. 100% buractwa, wiesniactwa i jakiejkolwiek kultury, no krol prostakow. Ciamka, mlaska, cmoka, je brudnymi lapami i oblizuje paluchy, je z otwarta geba, gada z pelnym ryjem, morda #!$%@? od zarcia. Ten jego sposob wypowiedzi. No istne combo () Ja nawet jak jem sam to tak nie #!$%@?. A on tu tak "...przed,