Wpis z mikrobloga

@ShortyLookMean: Zegarek jest dla mnie rzeczą użytkową. Nie chciałbym wydawać na niego dużo pieniędzy, bo później żal będzie mi go nosić np. do pracy i szkoda mi będzie każdej ryski/otarcia. Moje ostatnie dwa zegarki były kupione za mniej jak 100zł i służyły mi gdzieś około 2 lat każdy. Po tym okresie bransolety zaczęły tak jakby korodować. Zakładam, że to reakcja na pot. Dziś byłem u zegarmistrza z zamiarem wymiany bransolety,
  • Odpowiedz
@severian: Ja na Twoim miejscu kupiłbym takiego: http://mywatcheshub.com//seiko-men-5-automatic-7s26-30m-analog-mwh-snk809-snk809k1-p-47168/

Porządny zegarek, raz na kilka lat oddasz do zegarmistrza niech go przesmaruje to będzie chodził i chodził. Ale to automat, przez co jest droższy. Z wad to może być wizualnie za mały dla Ciebie. I nie wiadomo jak z cłem. Ja zamawiałem jeden z Singapuru, jeden z Hong-Kongu i bez dopłat przyszły. Ale na forach niektórzy piszą, że im naliczyli.
  • Odpowiedz
@ShortyLookMean: Również polecam Seiko z serii 5 . W tym przedziale cenowym z tego co zauważyłem japońskie zegarki są lepiej wykonane ( porównując np. do Adriatici,Atlantic'a itp.) . Posiadam Seiko 5 z chyba tym samym mechanizmem już z 5 lat i nie mam żadnych problemów .Oddaje tylko co jakiś czas na konserwacje do zegarmistrza . Co 2 tygodnie muszę tylko skorygować czas bo delikatnie się późni (pewnie można go wyregulować
  • Odpowiedz