Wpis z mikrobloga

#niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoholizm

Dziś 14 dzień tułaczki po Zielonej Górze, dwa tygodnie bez stałego dachu nad głową, dwa tygodnie spania w pozycji siedzącej, dwa tygodnie szwendania się w pogodę i niepogodę.
W dodatku nie jednokrotnie dopadała mnie drzemka choćby po obiedzie i zamiast się chwilę zregenerować muszę się codziennie męczyć od 6 rano do 21 minimum, bo wcześniej nie ma sensu zasypiać w ogrzewalni.

Wczorajszy dzień uznaję za udany, pomimo tego że nie byłem w pracy. A dlaczego? Bo dopiero dzisiaj do niej idę, na 8. Już wczoraj byłbym po szkoleniu BHP ale nie było inspektora, więc start został przełożony na dziś.

Poza tym w czwartek listem poleconym priorytetowym została do mnie wysłana umowa o pracę i kwestionariusz osobowy, z Gorzowa Wielkopolskiego i do dzisiaj nie dotarł list xD #!$%@?, z Gorzowa Wielkopolskiego... Ja rozumiem gdyby to było z Chełmu, Przemyśla czy innego odległego miasta na wschodzie Polski, ale nie z tego samego województwa. ʕʔ

Wczorajszy dzień spędziłem głównie na powolnym spacerowaniu po okolicznych lasach i trochę po mieście. Chyba przesadziłem ostatnio z chodzeniem bo mi kostki opuchnęły w obu nogach, z dwóch stron :/
Opuchlizna jakby powoli schodziła ale nigdy w życiu mi się coś takiego nie przytrafiło. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Byłem na mitingu ale trochę nieobecny, z nudów i braku zajęcia dopadają mnie głody. Na szczęście byłem wczoraj o 17 u właścicielki domu, w którym będę wynajmował pokój i omówiliśmy szczegóły, termin oraz warunki wynajmu.
Jest jeden "palnik" indukcyjny, jakieś garnki, patelnia, czajnik. Prysznic, lodówka i toaleta.
Pokój na poddaszu z oknem, więc w lecie będzie ciepło (i git).

W przyszłym tygodniu będę sobie musiał poszukać jakąś kołdrę(koc też by się nadał) i poduszkę, może z Caritasu albo z innego źródła.
Nie mogę się doczekać ostatniego wyjścia na zewnątrz z tej ogrzewalni, choćby ze względu na "opiekuna" który jest wstrętny z charakteru, typ jest zwyczajnie wredny...

W poniedziałek się wprowadzam i spisujemy umowę na najbliższe 6 miesięcy. Później zobaczę czy dalej będę wynajmował czy może znajdę coś innego. Niestety nie ma wifi stałego ale to nie problem, filmy będę w centrum handlowym ściągał ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam stresa przed pracą, jak zwykle z resztą. Idę coś porobić do 7:30-7:40 i będę zmierzał na szkolenie BHP.

MIŁEGO DNIA!

P.S.
Antybiotyk oddałem do apteki.
o.....o - #niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoho...

źródło: comment_1649821166o9jdpBwZ4KDttC1DcUPa1W.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • 1
@Brobot dzięki i wzajemnie ;)

@Adicts też przez myśl przeszła mi taką ewentualność

@Dreamworker dzieki! Do poziomu jeszcze kilka dni mi zostało. Juz się nie mogę doczekać gdy po południu będę się mógł zdrzemnąć z pół godziny i dalej działać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@brunetroll089 w Polsce nie ma obowiązku meldunkowego to raz a dwa co to ma do rzeczy gdzie jest wysłane. Podał adres tam gdzie ma możliwość odebrać. W obecnych czasach mogliby nawet do paczkomatu.
  • Odpowiedz
@oo__oo: pierwszy raz trafilem na Twoj temat ale z checia przegladne cala historie. Trzymam kciuki za Ciebie i naszla mnie mysl, ze my jako ludzie tak naprawde w ogole nie doceniamy rzeczy, które mamy na co dzień. Tak po prostu.
  • Odpowiedz
@oo__oo: oddałeś antybiotyki i wzięli z powrotem pieniądze? Ja ostatnio kupiłem lek 2x drożej niż w innej aptece i chciałem zwrócić, ale zanim udałem się do apteki przeczytałem na necie, że leków ze względów bezpieczeństwa nie można zwracać.
  • Odpowiedz
@oo__oo
Trafiłem teraz na wpis i z tego co czytam już coś masz, ale jśli jesteś zainteresowany to pracuję w firmie budowlanej. Jestem w stanie załawtwić Ci pracę. Głównie roboty ziemne. Praca na terenie Zielona Góra- okolice w stronę żar/żagania.
  • Odpowiedz