Wpis z mikrobloga

A nie jest przypadkiem tak, że jak wejdziesz na widok Marsa i klikniesz e rakietę to możesz ją po prostu wystrzelić? Albo spróbuj wejść w listę rakiet i wtedy powinna być opcja powrotu.
Grałem ostatnimi razem jakoś pół roku temu ale może nic się nie zmieniło
  • Odpowiedz
@matti040: właśnie problem mam taki, że statki ładują na Marsie i wchodzą w tryb tankowania, które cały czas ma 0%. Jedyne co mogę z nimi zrobić to przerobić na zasoby. Prawdopodobnie jest jakieś proste wyjście, ale ja go nie widzę XD
  • Odpowiedz
@Wolferros: prawdę mówiąc to nawet nie wiedziałem że jest potrzebna, jak grałem to stawiałem budynki i nie zastanawiałem się który do czego służy. Miłego grania bo gierka naprawdę potrafi wciągnąć
  • Odpowiedz
@Wolferros: ta, tylko tę grę już prawie skończyłem. Muszę dodać kilka poprawek i naprawić tutorial. Ilość ułomnego "nastoletniego" kodu w tym projekcie jest przytłaczająca już do tego stopnia, że nie jestem w stanie nic większego dodać bez rozsypania innych ficzerów xD Wszystko jest sklejone taśmą.

W między czasie pracuję nad innym projektem, którego piszę od nowa używając moich nowych sztuczek, których się nauczyłem z EarthX. Zaawansowanie kodu jest również o wiele
  • Odpowiedz