Wpis z mikrobloga

Nie dość, że zapłacisz 50 czy 100k więcej to za dwa czy trzy lata i tak będziesz się użerać z majstrami xD Serio myślisz, że flipper zrobi cokolwiek porządnie mając do wyboru zrobienie po kosztach i większy zarobek?


@robertx: obejrze, wezme kogos kto sie zna, sprawdze i najwyzej nie kupie, nie pali sie, moge wynajmowac.

Stoisz i patrzysz?


@ConanLibrarian: nope, remont u brata. Stoje i sie nie wpierdzielam bo sie
Czyli stoisz i patrzysz. Więc nie bierzesz udziału w remoncie. :-)

Nadal wolisz źle wykonane prace?


@ConanLibrarian: biore biernie bo patrze na to co sie dzieje i czasem smieszno czasem straszno. Generalnie sam uczestnicze w tworzeniu rzeczy od zera i wiem ze najlepiej nauczyc sie czegos i zrobic wszystko samemu, albo kupic juz gotowe i wiem ze oplaca sie mocno przeplacic i kupic gotowe. Wole sobie obejrzec efekty koncowe i nie
biore biernie


@fiir: Nie - napisałęś, że nie masz nic wspólnego z tym remontem;

Stoje i sie nie wpierdzielam


Gdybyś pracował, to bylaby inna melodia. Ale nie jest. :-)

wiem ze najlepiej nauczyc sie czegos i zrobic wszystko samemu, albo kupic juz gotowe


Ogólnie rzecz biorąc tak. Ale można kontrolować - jest taki patent jak nadzor i to działa.
Z tym, że nie każdy chce zapłacić za to, by mieć dobrze...
Gdybyś pracował, to bylaby inna melodia. Ale nie jest. :-)


@ConanLibrarian: ale ja nie pracuje i nie bede, nie oplaca mi sie pracowac przy wykonczeniu bo zarabiam wiecej pracujac lzej.

Ogólnie rzecz biorąc tak. Ale można kontrolować - jest taki patent jak nadzor i to działa.

Z tym, że nie każdy chce zapłacić za to, by mieć dobrze... ;-)


@ConanLibrarian: wlasnie myslalem nad jakims nadzorem ale tam generalnie jest taki
ale ja nie pracuje


@fiir: Masz jeszcze jakieś schorzenia? Napisałeś, że pracujesz przy remoncie, ale nie pracujesz, sprostowałem, że nie pracujesz przy remoncie, oprotestowałeś to, że pracujesz przy remocnoie, ale nie pracujesz przy remoncie.

No to raz jeszcze: nie, nie pracujesz przy remoncie, nie bierzesz w nim udziału, skoro nie pracujesz przy nim, tylko sobie patrzysz.
;>

wlasnie myslalem nad jakims nadzorem


Na boga, nie spisuj swojej wersji umowy z nimi,
Na boga, nie spisuj swojej wersji umowy z nimi, bo spartolisz to tak, jak pracę przy remoncie, przy którym nie pracujesz.

;>>>


@ConanLibrarian: ee tam, jak juz sie zdecyduje to najwyzej spartole i strace kilkanascie tysiecy, dla powaznego czlowieka to nie sa jakies wielkie pieniadze.
ee tam, jak juz sie zdecyduje to najwyzej spartole


@fiir: Bez sensu. Skoro masz podpisać umowę z nadzorem, to podpisz, ale sam jej nie tworz, bo mam silne dowody, że nie wiesz co piszesz.
A teraz dodatkowo - Że nie rozumiesz co czytasz.
Dlatego lepiej (dla ciebie), by treść umowy napisał ktoś inny.