Wpis z mikrobloga

@JohnnyPomielony: z napisów "Est-ce que votre garde du corps a vraiment ete assitance parlamentaire" wynika ze chciał zapytać czy jej ochroniarz był pomocą i teraz nie wiem czy chodzi o parlament, o wybory czy co bo potem nie dali mu dokonczyc
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: od poczatku wojny z Ukraina jest zakaz tlumaczen na wykopie, tutaj kazdy zna francuski, niemiecki, rosyjski, bialoruski, ukrainski i chinski jezyk. Jesli chcesz zasiadac w gronie ekspertow to przywyknij a jak nie wiesz co sie #!$%@? to rob jak inni - wykopuj znaleziska i plusuj wpisy bez tlumaczen.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@naczarak zawsze mnie zastanawia, co tak niektórym zachodnim liderom w Rosji imponuje, co takiego ma to raczysko do zaoferowania, że są w nią tak zapatrzeni? Dla mnie odpowiedź jest tylko jedna - ruskie fundusze, bezzwrotne pożyczki, itp. Nie jestem w stanie tego rozkminić inaczej.
  • Odpowiedz
Le Pen zatrudniała ludzi na fałszywych etatach. Swojego ochroniarza zatrudniała za pieniądze z UE, a europosłom pieniądze na ochronę nie przysługuje


@paczek: nadała by się do PiSu
  • Odpowiedz
@naczarak: w demokratycznym kraju za coś takiego (naruszenie nietykalności i to w dodatku dziennikarza) powinni zostać skazani do więzienia, może wtedy te małpy by się nauczyły, żeby nie startować do każdego z łapami.
  • Odpowiedz
Geniusze xDDD


@dawid131: Pozostaje mieć nadzieje w tym, że wszędzie na świecie z prawakami jest tak samo - jak ktoś jest tak głupi, bądź cyniczny, aby być na skrajnej prawicy, to przy pierwszej okazji zgubi go głupota, albo duma.
  • Odpowiedz
Przemilczałaby by odpowiedź


@dawid131: Przecież nie odpowiedziała ona, tylko jej asystenci.. znaczy się ochroniarze.. znaczy się pachołki Putina, sam wiesz o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@naczarak: w Polsce na spędach pisowców jest tak samo. Swego czasu było sławne nagranie jak stare pisowskie dziady chciały zlinczować młodego bo zadał niewygodne pytanie i Macierewicz musiał go bronić. xD
  • Odpowiedz