Wpis z mikrobloga

@Indoktrynator Pewnie i tak ten artykuł byłby wysoko pozycjonowany. Ale ogólnie jestem zdania, że Azow nie miał dobrej opinii (delikatnie mówiąc) i to, że Putin ich wykorzystuje w swojej propagandzie nie zmienia pewnych faktów.
  • Odpowiedz
@Indoktrynator: XD to już nawet w szeregach Gazety Prawnej są ruskie trolle? Akurat wczoraj czytałem ten artykuł i jest dość poprawnie napisany polecam, no chyba że uważasz wszystkich Ukraińców za anioły zesłane z nieba, to trzymaj się z daleka od każdego słowa pisanego sugerującego, że Ukrainiec jest zdolny do robienia brzydkich rzeczy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Indoktrynator: To po prostu reklama dynamiczna. Serwis korzysta z Google Ads i Google samo decyduje, jakie treści wyświetlić jako reklamę dostosowaną do zapytania. A to jest właśnie jedna z tych reklam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Indoktrynator zakladam, ze agencja ktora to robi ma kampanie dynamiczna, czyli bot odczytuje treści strony i dobiera do każdej odpowiednie słowa kluczowe. Pech chciał, że to był popularny artykuł i pewnie skrypt uznał, że akurat on się będzie wyświetlał na frazę pulk azow.
Możesz do nich napisac, ale nie robilbym o to jakiejś wielkiej afery.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
AZOV tworzyli głównie neonaziści, teraz trochę ich pochowali bo Amerykanie nie chcieli ich szkolić.
  • Odpowiedz
Ale co jest nieprawdziwego w tym artykule?


@WstretnyOwsik: W zasadzie to cały artykuł jest pisany pod tezę, ale akurat nie o treść artykułu mi dziś chodzi, a o jego reklamę.

Akurat wczoraj czytałem ten artykuł i jest dość poprawnie napisany polecam, no chyba że uważasz wszystkich Ukraińców za anioły zesłane z nieba, to trzymaj się z daleka od każdego słowa pisanego sugerującego, że Ukrainiec jest zdolny do robienia brzydkich
  • Odpowiedz
@Indoktrynator: Aha dziś. A jutro będzie można napisać, że wśród Ukraińców sporą popularnością cieszy się formacja jawnie nawiązująca do nazistowskiej symboliki z czasów II wojny światowej? Daj mi znać kiedy będę mógł napisać prawdę żeby nie być posądzonym o przyjmowanie putinowskich kopijek, ok?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@WstretnyOwsik: nie pasuje koledze pod tezę. On chce przeczytać o dzielnych i walecznych Ukraińcach niczym rycerzach na białych koniach. Zjedzie max 2 linki w dół i pewnie dokładnie taki znajdzie bo dzisiaj pisze się artykuły pod kliknięcia.
  • Odpowiedz
@Indoktrynator: Jak to przypomina symbolikę waffen SS? Oni używają symboliki nazistów, hailują, robią fotki ze swastykami. Nie ukrywają tego, że są neonazistami, więc z jakiej racji próbujesz ich wybielać? Człowieku, #!$%@?...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Indoktrynator: prawdą jest, że Azov został założony przez narodowych socjalistów i początkowo miał nazistowską symbolikę. Teraz jednak trochę złagodniał i służą tam także Żydzi, Tatarzy, osoby o normalnych poglądach i zwykli patrioci, więc nie jest tak źle. Choć pewnie jakaś narodowosocjalistyczna część pozostała.
  • Odpowiedz