Wpis z mikrobloga

Mirabelki używające vinted mam pytanko
Macie jakie jakieś tipy, żeby uchronić się przed januszerką przy sprzedawaniu rzeczy? Może jestem jakiś nieufny, ale widząc co tam się odstawia w "negocjacjach" to mam wrażenie, że każda tam tylko czeka, żeby po otrzymaniu fanta zgłosić, że jest "zepsute" czy cokolwiek i zachować go razem z kasą xd
jedyne co mi przychodzi to na wszelki wypadek nagrać stan przedmiotu i jak go pakuję i przylepiam etykietę, ale na dobrą sprawę to też można podważyć ¯\_(ツ)_/¯
#vinted #rozowepaski #januszebiznesu
  • 7
@Lefty: nagrywanie to podstawa ale teraz przy sprzedazach przez kup teraz często probuja oznaczać jako podróbę i tu zawsze vinted staje po stronie kupującego. Jakich bys nie miał dowodów ze to legit to i tak nic nie daje. Najpewniej chyba z przedpłatą wysyłać, wtedy vinted nie ma nic do gadania ;)
@vkzk: jak z przedpłatą przez vinted? myślałem, że tam jest tylko jeden sposób płatności czyli kupujący wysyła hajs do vinted, ja wysyłam towar, kupujący weryfikuje i potwierdza i ja dostaje hajs od vinted
@Lefty: nie, wystarczy nie uznawać kup teraz i prosic o wpłatę na konto ;) wtedy ty ogarniasz samemu przesyłkę, kupujący nie płaci wtedy ochrony kupujących wiec vinted nie interesuje za bardzo co się z tym dzieje :) dużo osób tak sprzedaje bo jak masz za duża sprzedaż to vinted blokuje środki do czasu weryfikacji czy jakiestam #!$%@? :)
@vkzk aa to dobrze wiedzieć, że tak się da :d chociaż to chyba jeszcze obniża szansę sprzedaży czegokolwiek, bo na miejscu kupującego wolałbym zawsze kup teraz