Wpis z mikrobloga

Hello, potrzebuję waszej porady w sprawie #plecak do #laptopy.
Ogólnie wymagania proste:
- czarny i stonowany, większy, gabarytami ( co najmniej 2 duze kieszenie)
- laptop 15,6 cala z duzą cegłą ładowarkową - temu większy rozmiar plecaka
- plecak służyłby też jako torba podróżna na 2-3 dniowe wyjazdy - poza laptopem niech pomieści majtki, koszulke i skarpetki ( ͡° ͜ʖ ͡°) a już w ogóle jakby bluzę bym upchnął i wrzucił książkę
- dodatkowe kieszonki boczne/przednie, wiecie takie na pierdoły podręczne.
- powiedzmy do 400 PLN

Fajnie jakby miał:
- wzmocnioną komorę na okulary - z hardshella.
- Jakieś organizery wewnętrzne - siatki, wsuwki itp
- kieszeń boczna na litrową flachę/browara

Sam znalazłem dwa:
Targus Corporate Traveller 15.6" 420 zł - maks budżetowy, ale wygląda właśnie na taki co spełnia wszystkie moje warunki, podoba mi się z wyglądu
, chyba pakowny. Jednak nie wiem czy warto. Trochę jednak więcej kosztuje szczególnie w porównaniu do drugiej opcji
Samsonite GuardIT 2.0M - wygląda spoko, cena zajebista, podoba mi się z wyglądu, jednak nie wiem czy będzie pakowny. Niby na jutubie jakiś jeden filmik jest i wygląda dobrze, ale przydałaby się opinia

Także Mireczki poradźcie, który, ew zaproponujcie coś innego
#samsonite #targus #podroze #sluzbowa
  • 14
Właśnie nie wiem o co chodzi, targus zawsze mi się dobrze kojarzył, a tutaj opinie o nieadekwatności jakości do ceny. Podjadę do sklepu i obczaje go jak wygląda na żywo, ale pewnie się zdecyduję na tego Samsonite tylko w wersji 17.3 cala
@Muuudza: Totalnie coś innego:
Wenger Transit 16

Kurde jest sztosem. Lapek 15,6 z ładowarką od mikrofali wchodzi bez problemu, do tego ciuchy na 4 dni spakowałem, kosmetyki, ładowarki od fono. Dokumenty, klucze itp.
Jak idę na zakupy to go biorę pustego i na prawdę sporo mogę spakować - w tym gabaryty typu wytłaczanka 12, mieso pakowane.

Ma idealnie rozłożone kieszonki, do tego dno w komorze głównej można ustawić na płasko,robi się
@Vitz: Dobre pytanie, jeszcze nie latalem z nim ani nie mierzylem, ale na to liczę. Jakos w przyszlym tygodniu bede mierzyl go pod ryan aira i moge dac Ci znac co wyszlo. Wydaje mi sie ze jesli jakos go scisniesz paskami ktore tam sa to powinien przejsc