Wpis z mikrobloga

@mi_chelle: prędzej Wiktorii...Że coś tam chciałby z nią,jak ona jeszcze chciała z nim,jak jeszcze Karolina była.Wystarczyło,żeby wtedy jej powiedział,że też chce,żeby została jego parą,to nie mizdrzyłaby się teraz do Kapsla.Teraz to Oliwia tak się Zenka wystraszyła,że powiedziała Suwakowi,że to z nim chciałaby być.A on i tak kręci nosem...
a ja tam nie wiem co wy widzicie w tym Suwaku, gość ma przerośnięte ego, ciągle marudzi, nie wykazuje nawet odrobiny chęci wejścia w jakąkolwiek relacje, te jego teksty że dziewczyny to się w ogóle nie starają, (dobrze że on się stara), kiedy to w tej edycji to przede wszystkim dziewczyny przejmują inicjatywę (może poza Zenkiem) czeka chyba na modelke jak malkontent Dareczek
@alenajpierwkawa: Ej, ale do Malkontenta to go nie porównuj. Dareczek to 30-letni, uszczypliwy barman-deskorolkarz, który liczył na fejm po hotelu i życie z Instagrama. Sevag jest wykształcony, ma dobrą pracę, własne pasje, zna kilka języków, sprząta i gotuje. Przebieg pewnie mają podobny, tylko perspektywy na przyszłość zupełnie inne.
@ladymysterio: Michał przynajmniej jest przystojny, a ten Sevag wydaje się być na maksa fałszywy. Oglądam live'y i on tam każdemu w dupę włazi. Poza tym jest jakiś taki aseksualny. Btw. historie ile to on lasek podrywa (że zawsze z klubu wychodził z kimś etc.), kiedy widać, że w HP nie jest w stanie zbliżyć się z żadna, to po prostu kłamstwa. Dla mnie chłop jest jednym z najgorszych tam. Gorszy jest
@Seledynka123:nie zgadzam się że aseksualny, wyraźnie widać jak bierze prysznic że ściąga gatki przy partnerce z pokoju żeby wzbudzić zainteresowanie, dodać pikanterii, może nie ma podejścia i jakiś tak wychodzi. Dla mnie jest spoko, miło się nim zaskoczyłam
@bubba222: on by chciał z Oliwką ,bo śliczna ,niska i on takie właśnie lubi, tyle że jak dotąd ona ,,ganiała'' za innymi a on ja to wyraźnie ostatnio szczególnie podkreśla nie chce być ,,kołem ratunkowym''a tka odbiera obecne zainteresowanie nim Oliwki czy Wiki