Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam oświetlenia do roweru na przód, najlepiej do 100zl. Lecz jeśli by było coś droższe a robiło mega efekt też się zastanowię.

Mam obecnie Convoy S2+ z kolimatorem (boje się z tym jeździć bo wydaje mi się że mimo innej soczewki nadal oślepiam innych), ale akumulatorki strasznie szybko się wyładowują. Znajdę coś lepszego w tym budżecie co wytrzyma powiedzmy około 4-5 godzin a nie 45 minut?

#szosa #gravel #rower #rowery
  • 14
@euklides: Lumintop B01 120zł. ale na Shopee dość regularnie pojawiają sie kupony, jak nigdy tam nie robiłeś zakupów to jest chyba -15zł dla nowych + spory cashback na Letyshops. Minus taki że to z Chin leci więc poczekasz z 2 tygodnie. Do tego jakieś pojemne ogniwo 21700 i możesz nawet całą noc jeździć, osobiście używam 5000mAh LG M50 też z Shopee. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@k3lt: Mid to się nadaje na ciemną odludną noc.
@euklides: Mam B01 i używam ogniw LG M50. W sierpniu na PGR (maraton gravelowy) dwa ogniwa prawie wystarczyły na dwie noce w trybie mieszanym. Zabrakło może z godzinę, ale większość była jechana na Hi, bo to jednak góry i teren. Na szosie mid daje radę, ale jak jest ciemno. Lampka nie jest idealna, ale w tej cenie niczego lepszego nie widzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@k3lt @nomate @michnic zamówiłem na shopee ;) jeżeli ma to zrobić jakość to wolę dopłacić. Akumulatorki narazie będę wykorzystywał te co mam (sanyo jakieś bodajże) narazie i tak długich nocnych tras nie będę robił ale kiedyś 3h po zmroku musiałem jechać na lampeczce z Kellysa i nauczony tym doświadczeniem czas na zakup.


[]

@euklides: jeździłeś na calonocne rowerki z convoyem s2 bez zapasowego akumulatora?

jak chcesz po taniości, do póki nie