Wpis z mikrobloga

@Szczupix37: Obrzydliwe? Dlaczego? a niech szukają. Skoro Ukrainki się na to godzą to dlaczego nie? Może straciły kogoś na wojnie i nie chcą żyć samotnie. To, że jakaś zazdrosna Karyna stwierdziła, że jej to nie w smak, nie oznacza że jest to zdanie większości Polek, którym to wszystko jedno. Jak mawiała moja babcia: każda potwora w końcu znajdzie amatora. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szczupix37: Hmm… ja jestem biała także nie odpowiem bo nie wiem. Myślę, że to wina mediów ukazujących gwiazdy typu dupiate kardashiany, które podobają się Polkom fizycznie. Raczej żadna nie robi tego z myślą o złapaniu czarnego chada. Jak się tak głębiej zastanowimy, to dlaczego wszyscy latem dewastujemy swoją skore opalając ją? Bo od lat wszystkim się #!$%@? że opalenizna i ciemna skóra jest atrakcyjna. Robią to także mężczyźni. A co do
  • Odpowiedz
@Szczupix37: chyba dlatego że zazdroszczą urody pięknością z południa i starają się do nich upodobnić. Na nieszczęście dla nich około 0,2137 p0lki na 100 w naszym kraju może się z nimi równać.
  • Odpowiedz