Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć.
Mam problem z kolegą z pracy. No homo ofc.
Mam żonę, dzieci, mieszkam na podmiejskim osiedlu.
Kolega mieszka w kawalerce w centrum.
Przychodzi weekend i nie idzie mu wytłumaczyć że weekend chcę spędzić w domu, z rodziną, że mam zajęcia koło domu a nie gierki i Netflix jak kolega.
Od piątku rano mam miliony propozycji żeby gdzieś jechać, albo pójść do knajpy pić do rana. W robocie przed weekendem mam zaspamowany mail propozycjami żeby gdzieś polecieć albo pić w górach lub nad morzem a jak proponuję że zabiorę żonę i dzieci to się obraża.
Czasem dochodzi do absurdalnych sytuacji: jak pojadę do centrum coś załatwić i się przypadkiem spotkamy to ma pretensje że przecież miałem siedzieć w domu z rodziną (WTF).
Kolega jest jedynakiem ale jest pomocny, nie raz mi ratował dupę i ogólnie spoko człowiek, razem siedzimy na dziale i współpracujemy ale w tym temacie weekendów jest nie do wytrzymania...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625289632a62265c754687f1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz mu kobietę ogarnąć chociaż szkoda kobiet dla takich niedojrzałych facetów, bo rozumiem, że jesteście w podobnym wieku. Poza tym zwyczajnie jest tępy skoro nie ogarnia twoich argumentów, współczuje i tyle. Może musisz mu to wyjaśnić bardziej dosadnie.

A co do ratowania dupy to sorry ale nie musisz teraz każdego weekendu poświęcać na to co ten kolega będzie chciał bo parę razy ci w czymś pomógł, myślałam, ze pomoc jest
@AnonimoweMirkoWyznania: typowy wykop
1. Facet singiel chce wyjść na miasto na piwo z żonatym kumplem "ŁEEE, YEBANY PANTOFLARZ PO ŚLUBIE WYCHODZI RAZ NA ROK Z DOMU EHEHHE"
2. Żonaty facet nie chce wyjść z kumple singlem na miasto "ŁEEE, NAPISZ MU #!$%@?, PRZECIEŻ MASZ ŻONE, GUWNIAKA, KASZOJADA, RAZ NA 3 LATA WYJDZIESZ TO POWINNO BYĆ DLA NIEGO OK PRZECIEŻ"

jeden rabin powie tak, drugi tak ( ͡°( ͡°