Wpis z mikrobloga

@Pomidor536: miałem podobnie, na poczatku strasznie bałem sie stracic cokolwiek, chowałem sie po krzakach jak lamer przez połowe czasu, teraz mam wywalone, nie widze nawet problemu zeby wyłożyc się z FLIRem za poł bańki, to tylko gierka, i tak w koncu przychodzi reset :) mam około 1100h w grze, drugi wipe i raczej po nim dłuższa przerwa do czasu aż gra wyjdzie w pełnej wersji. jak chcesz to daj znac mozemy
@hekktik: tak, tracisz cały szajs, to jest najgorsze ze wymyslili to w ten sposob ze siedzisz sobie w menu składając bron pod siebie, kupujac ammo, magazynki, pancerz, plecak itp,tracisz z 5-10 minut, wchodzisz do gry i dostajesz plombe z pistoletu z krzaka i tracisz tylko czas kolejny raz na to samo :) gorzej niz strata pixeli jednak boli strata owego czasu, mogli by to jakoś zmienic.
@CHESTERRROOO: w zasadzie trzeba znac miejscówki do lootowania i przedmioty warte uwagi, na mam dosłownie 2 mapy na szybki zarobek, woodsy i customs. Na woodsach najlepiej chodzic na camping USEC, tam jest duzo fajnych rzeczy, ewentualnie na tzw med camp niedaleko tartaku lub scav town- tam gdzie extract autkiem na moscie (szukamy moonshine), w zasadzie jedne wyjscie około 20 minut to dla mnie około minimum 500k zarobku, plus dobre ammo którego