Wpis z mikrobloga

@Atreyu: ja wrzuciłem go na jakąś grupę tematyczną to jestem zaskoczony jaki jest odzew i ile ofert kupna już dostałem, także możliwe że Twój ojciec wywalił na śmieci ładną sumę kasy
@Sytcoin: to było dobre 15 lat temu i był bez papierów/z przebitymi numerami silnika, zezłomował też wtedy starego malucha, a dziś maluchy po 10-20k na OLX wystawiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może kupi jakiś pasjonat na grupkach, jak trafisz na jelenia tym lepiej dla ciebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sytcoin: na pierwszy rzut oka stan całkiem niezły. Nie obejdzie się bez gruntownego remontu ale mogło być gorzej.
Jeśli to faktycznie OHV jeszcze z pierwszych roczników to można coś za to dostać.
Na twoim miejscu klientów szukałbym w Czechach i na Słowacji bo tam te motory mają największą wartość sentymentalną i najłatwiej tam o części.
Pobierz woda_saguaro - @Sytcoin: na pierwszy rzut oka stan całkiem niezły. Nie obejdzie się b...
źródło: comment_1649607880fAWTRvYJNDU9Jz76Cxh2a2.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erdetmxt: na pojazd unikatowy. Trudności z tym są takie, że nie mam dokumentów - musiałem ogarnąć poświadczenie własności, rzeczoznawca musi wystawić dokumenty o tym że pojazd stanowi jakąś wartość historyczną, I to poprostu kosztuje. Generalnie ostatnio byłem w wydziale komunikacji żeby sprawdzili czy są jakieś dokumenty w archiwach, to powiedzieli że nawet z dokumentami od któregoś roku nie da się już rejestrować, I tylko kombinowanie z zabytkami. Jest poprostu drożej, bo