Wpis z mikrobloga

To jeszcze w kwestii tego artykułu na pikabu (ruski wykop), który wrzuciłem, pokazujący ćwiczenia USA i Polski pod Rzeszowem. Muszę przyznać że w kwestii kręcenia gownoburzy, Rosjanie nas jednak przewyższają. Takiego natłoku kłótni, różnych wątków i oskarżeń to nie widziałem od lat. Myślę,że już śmiało mogę powiedzieć że Pikabu jest jednak strasznie mocno zdominowane przez prorządowych typków, co widać po minusach i komentarzach pod wnioskami bardziej umiarkowanych i przeciwnych wojnie. W tym temacie to ostre przeciwieństwo wykopu. Trochę szkoda, że w większości młodzi ludzie mają takie podejście do swojego kraju i wojny. Obraźliwych komentarzy jest taki natłok, zarówno po jednej jak i drugiej stronie, że ciężko znaleźć jakąkolwiek merytoryczną wypowiedź a nawet jeśli ktoś coś uzasadnia to najczęściej "Bo tak i #!$%@?!". Jak wrzuciłem wcześniej raport mówiący o tym że rosyjskie stocznie wstrzymują budowę przez brak części z zachodu to mówili, że to jest taka bzdura, że nawet nie chce im się tego fałszerstwa obalać (ʘʘ)

Tak czy siak, nie szukał bym tam żadnej porządnej debaty. Nie da się być tam przynajmniej lekko neutralnym bo już wychodzisz na agenta i świnie

Link do wpisu.
https://pikabu .ru/story/sshaipolshaprovodyatsovmestnyievoennyieucheniyaugranitsyisukrainoy_9008430

#pikabu #wojna #ukraina #rosja #kacapy #internet #ruskastronamocy.
Kagernak - To jeszcze w kwestii tego artykułu na pikabu (ruski wykop), który wrzuciłe...

źródło: comment_1649593971g5pOWDPsNP6xf1RjdziTr8.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Kagernak: Przecież na wykopie tez jak cokolwiek napiszesz źle na Ukraińców to zaraz masz masę minusów i wyzywają od onuc.Nawet jak tylko poprosisz o dowody ze jednego dnia zestrzelili kilka samolotów,dronów i rakiet(znalezisko na głównej)
  • Odpowiedz
@Kagernak: szybki przykład bo tego jest tyle, że nie ma co się rozwodzić. Napisałem, że w Polsce nikt nie chce napadać na Lwowa. Później napisałem, że rząd też tego nie chce bo za mało jest tam Polaków, przez akcje "Wisła" z 1947 inspirowaną przez Stalina. Wąsacz to grząski grunt. Nawet wpis, że Tito był od niego niezależny bo sam odbił Jugosławię (jak głosil Kazik) nie był zbyt ciepło przyjęty (
Kagernak - @Kagernak: szybki przykład bo tego jest tyle, że nie ma co się rozwodzić. ...

źródło: comment_1649594775wACV7xwlU5sZG85GpcRQjl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Don_Hollywood: Jak ktoś ma wątpliwości i pyta o potwierdzenie, to tylko idiota by wyzywał od onuc. Ja tam widzę częściej, że od Onuc wyzywają gości co rozpamiętują Ukraińskie akcje sprzed lat i wymyślają bzdury.
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: nawet nie masz co z nimi gadać na te tematy bo w ich mniemaniu to oni utrzymywali te wszystkie demoludy, wszystko odbudowali, wszystkie fabryki postawili i całą gospodarkę zrobili

Fakty nie mają dla takich ludzi znaczenia
  • Odpowiedz
@Kagernak: czy możesz w moim imieniu zadać im pytania po angielsku, które tutaj już kilka razy wrzuciłem? Co prawda napisane są trochę tendencyjnie, ale naprawdę ciekawi mnie odpowiedź na wszystkie poruszone przeze mnie kwestie. Od kilku dni zdarza mi się wysłać te pytania na YouTube, ale albo posty są usuwane w ciągu kilku minut przez cenzurę, albo ruSSkie nie są w stanie udźwignąć mojego pretensjonalnego tonu oskarżeń i pretensji w
  • Odpowiedz
@Kagernak: a cos ty sie spodziewal, skoro jak ktos sie wychyli z inna opinia to zaraz go zamkną w cholere. Dodaj do tego farme trolli na etacie która szaleje na takich wlasnie stronkach pilnujac odpowiednieo przekazu. Naród stracony imo
  • Odpowiedz