Wpis z mikrobloga

Skończyłem SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated

xD
Jest to na prawdę kawał solidnej gry z gatunku platformówek 3D. Nie ma co liczyć na jakąś głębszą fabułę, nie ma nawet co liczyć na przeciętną historię. Ta jest płytka niczym kałuża po 5minutowym, wiosennym deszczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo to, gra się bardzo przyjemnie, poziomy są całkiem przyjemne i raczej proste. Jedyny co może zaskoczyć to ich zagmatwanie przez które czasem nie wiadomo gdzie iść. Przyjemne mechaniki, zmuszające do zmiany bohaterów na danym poziomie (każdy z nich ma konkretne umiejętności). Każda mapa wygląda wyjątkowo, przez nie ma się poczucia że "już się tu było".

Do tego przyjemna platyna bez żadnych wymyślnych udziwnień. Wystarczy przechodzić wszystko po kolei i zbierać znajdźki, a ta wpadnie sama.
Jeśli chcecie odpocząć od jakiegoś trudnego tytułu - szczerze polecam. Ewentualnie jako gra, która będzie zapchajdziurą" między dwoma większymi tytułami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps5 #ps4 #gry #spongebob
SpiderFYM - Skończyłem SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated
...

źródło: comment_1649577383IUajU5fXalP7oSj09OMvjH.jpg

Pobierz
  • 11
@Black_Sparrow gra jest bardzo trudna. Najtrudniejsza jaka grałem w życiu, a przeszedłem soulsy. Dużo nerwów, bo platyna polega na losowości. Szukam kilka rzeczy, ale nie znajduje, bo mam pecha. I tak kilka godz już.
@atraxx to nie dla mnie wtedy xD jak grałem w GoW to celowałem w platynę, ale na przykład kruki, a przede wszystkim ostatnia walkiria odebrały mi chęci na platynowanie ^^

mam platynę tylko w ratchecie, bo jakieś 2h więcej mnie to kosztowało( ͡º ͜ʖ͡º)