Wpis z mikrobloga

@B022: Dodaj pod zdjęciem komentarz "wycofuję swoje polubienie dla dziecka proszę wszystkich o zastanowienie się nad polubieniem tego zdjęcia i nie podawanie adresu do mnie bo jego ojciec już do mnie jedzie"
  • Odpowiedz
to po xuj lajkujesz wpisy innych kobiet? Masz 16 lat, za dużo czasu czy problemy emocjonalne? Współczuję twojej kobiecie, że sobie niedojrzałego gnojka wzięła na partnera. Szykuj się na ostre wciry w poniedziałek.

Krótko ze spermiarzami.


@paltonas: Ale ty jesteś spierdoxem #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@paltonas: srogo masz w dyni stary, przecież OP napisał, że to koleżanka z pracy. Ludzie dzielą się swoją radością z gówniaków a inni zbijają z nimi piony.Co w tym złego? Jak się nie podoba to odobserwowujesz na fb i masz spokój.
  • Odpowiedz
@B022: mnie zawsze zastanawia, jak bardzo mentalnie przestraszonym i zakompleksionym spierdoksem trzeba być, żeby wysyłać takie teksty do obcych typów, bo polajkowali jakieś zdjęcie, czy... napisali do laski stricte w sprawie związanej z uczelnią xD

co ktoś taki ma w tym momencie w głowie? jak funkcjonuje na co dzień z myślą, że jego laska codziennie mija setki, jeśli nie tysiące facetów na ulicy itd?
  • Odpowiedz
@B022: To ze nie zaogniasz konfliktu to spoko, widać, ze dzieci się tu podniecają ale co ma siłownia do dostania #!$%@? to kompletnie nie wiem przecież tam nie uczysz się bić ani bronić…
  • Odpowiedz
@B022: Opie, jeżeli faktycznie jutro gościu wyskoczy do Ciebie z pięściami to wrzuć tutaj linka do jej profilu. Niech wykopki zasypią zdjęcie gówniaka serduszkami. Koleżanka nie wyrobi z gotowaniem bigosu dla Pawła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: A nie czekaj, to jej były.
  • Odpowiedz