Wpis z mikrobloga

@njay: Teraz to wszystko się zmienia, takiego swojskiego wesela to już dobre 10 lat nie widziałem z wódeczką, bigosem, kolorowymi balonami i orkiestrą do rana, naogląda się panna młoda TVNu i potem robią takie debilizmy różne.
  • Odpowiedz
@pawel_je: I ściągnąć marynarkę 2 minuty po wejściu na sale i już jej więcej nie założyć przez całe wesele. Chociaż z drugiej strony temu się trochę nie dziwie jak widzę obecne składy materiałowe garniturów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bones1909: koszula z mankietami i spinkami po zdjęciu marynarki wygląda spoko, tylko taka. I wtedy skórzany pasek pod kolor butów i skórzanego paska od sikora, najlepiej w kolorze brązowym. A jak marynarka to tylko z zajebista poszetką, wzór parsley wg mnie jest zajebisty
  • Odpowiedz
@pawel_je: koszula "z mankietami i spinkami" wlasnie nigdy nie powinna byc noszona bez marynarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) pasuje wylacznie do pelnego garnituru. Ech wykop i klasyczna elegancja ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiscie zrozumiale jest, ze w naszych czasach nie przyklada sie juz wagi do etykiety i wygoda przewaza nad klasyka, ale blagam, niech ignoranci nie wypowiadaja sie w tej kwestii bez doglebnego
  • Odpowiedz
koszula z mankietami i spinkami po zdjęciu marynarki wygląda spoko, tylko taka.


@pawel_je: iks #!$%@? de xD

I wtedy skórzany pasek pod kolor butów i skórzanego paska od sikora, najlepiej w kolorze brązowym


brązowe buty nie są odpowiednie na wieczorowe przyjęcia, więc na wesele średnio tak naprawdę pasują.
ale niech każdy nosi jak woli
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: @Prusti: @pawel_je: na szczęście u młodych widać coraz częściej że noszą to w czym się dobrze czują i wyglądają całkiem nieźle. A nie Wasze Januszowe "ło #!$%@? Hakuna trzeba się #!$%@? jak szczur na otwarcie kanału, lap tapetę do ryja" jak już załatwione to trzeba zacząć myśleć ile "wypada" dać w kopercie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polska!!
  • Odpowiedz
Ponoć teraz już dobór koloru krawatu do sukienki jest passe


@njay: #!$%@? śni mi się po nocach dzień, w którym wszedłem do jednego z bardziej eleganckich butików z garniturami szukając krawata na wesele.

Jak wspomniałem pani sprzedawczyni, że chcę czerwony krawat bo żona będzie miała czerwoną sukienkę, to przez ułamek sekundy przez jej twarz przemknął wyraz takiej pogardy, jakiej nie doświadczyłem ze strony kobiety nigdy wcześniej xD

Szybko opanowała mimikę i
  • Odpowiedz