Wpis z mikrobloga

@janekhe: nie przeraża mnie, nie robię/mówię niczego co byłoby nielegalne. A tak naprawdę w dzisiejszych czasach każda aplikacja na telefonie cię podsł#!$%@?, a windows zapisuje w pamięci każdy twój ruch w komputerze, nawet nie wpisane i wyszukane do końca frazy

Ogólnie tiktok ma najlepsze skrypty spośród wszystkich aplikacji, Facebook niejednokrotnie chciał je kupić.

Człowiek jest inwigilowany na każdym kroku, ma to czasem swoje plusy w postaci udogodnień ale niesie za sobą
  • Odpowiedz
@SilentMouse_: a co gdybys robila cos nielegalnego bo prawo byloby debilne? co gdyby #!$%@? rzadowi i mielibysmy takie #!$%@? przepisy ze prawo bys musiala lamac? nie przeszkadzalaby ci inwigilacja? dlaczego tak bardzo masz w dupie swoja prywatnosc?
  • Odpowiedz
@redorbiter: pojechaliśmy kiedyś do Huty Katowice z moim kolegą z 2001 roku xD na biurze przepustek biorą jego dowód osobisty i patrzą na pesel. Nie ma takiego pesela xD
  • Odpowiedz
@Na_zawsze: w przeciwienstwie do was, nie mam. nie mam konta na zadnym z portali spolecznosciowych, nie korzystam z googla, na komputerze staram sie uzywac tylko i wylacznie otwartozrodlowego oprogramowania, zezwalam wybiorczo na polaczenia z moim komputerem (umatrix), wylaczam telefon na noc i moglbym tak dalej wymieniac ale ide spac elo
  • Odpowiedz