Wpis z mikrobloga

O ja cię, moje znalezisko na Ruskim wykopie pikabu trafiło na główną. To ten filmik o ćwiczeniach USA i Polski pod Rzeszowem. Już się zbierają szury wieszczące, że niedługo zaatakujemy Lwów a w razie jakbyśmy tego użyli przeciwko ruskim to czekają nas naloty dywanowe. Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie mnie zminusowali bo powiedziałem, że nie mamy powodów atakować Lwowa bo za mało tam polaków dzięki Stalinowi i akcji "Wisła" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://pikabu .ru/story/sshaipolshaprovodyatsovmestnyievoennyieucheniyaugranitsyisukrainoy_9008430

#rosja #ukraina #wojna #usa #rzeszow #pikabu #trolling
Kagernak - O ja cię, moje znalezisko na Ruskim wykopie pikabu trafiło na główną. To t...

źródło: comment_1649541265zSigfOH9BDH3FzWdFPatrv.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Kagernak: napisz im że JASSM-ER może przenosić głowice jądrowe i jest niewykrywalny, posranie się w 15 minut a potem ban - punkty premium ze dodanie, że odpalimy je ze Słowacji i Danii
  • Odpowiedz
@Kagernak: gratulacje. Czytałem ten wątek. Fajne jest to ich przekonanie, że oni mają jakąś potężną armię i że na Ukrainie odnoszą same sukcesy, a właśnie wycofali się spod Kijowa. xD
  • Odpowiedz
@Kagernak: napisz im że według naszego wywiadu na kremlu stacjonują naziści, a w okolicy centrum Moskwy Polacy, którzy próbują utworzyć separatystyczną polską republikę moskiewską są przez tych nazistów prześladowani, więc nie mamy wyjścia i musimy przyjść do Moskwy bronić swoich obywateli!!!
  • Odpowiedz