Wpis z mikrobloga

  • 6
M 26 Warszawa

Zgłoszenie d3bd631f30d4b6b2 z dnia 2022-04-09 11:55:24

Imię: M
Wiek: 26
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Są we mnie dwa wilki -jeden cierpliwy, spokojny, wrażliwy, skupiający się na innych, a drugi stanowczy, przejmujący inicjatywę i podejmujący decyzję. To, który jest aktywny, nie zależy wbrew pozorom od tego, czy wziąłem tabletki, tylko od sytuacji. Wydaje mi się, że w miarę dobrze potrafię wyczuć, kiedy trzeba przejąć dowodzenie, a kiedy stać z boku.
Przy podejmowaniu decyzji bardziej analizuję i kieruję się logiką niż emocjami, no chyba że na przecenie są rzeczy do Warhammera, wtedy może stać się wszystko.
Mam dosyć spory dystans do siebie i ogólnie do życia - uważam, że żartować można ze wszystkiego, trzeba tylko wiedzieć, kiedy i przy kim wypada powiedzieć dany żart, a kiedy nie. Osobiście lubię abstrakcyjny humor.
No i jestem jednym z tych introwertyków, co przy obcych osobach to tylko 'gugu gaga', a przy znajomych potrafić odegrać całą scenę z Gwiezdnych Wojen na kilka głosów.
W pracy i poza nią dużo używam angielskiego, także często gadam pół-english pół-polish.
Lubię zwierzęta, mam kota i planuję mieć drugiego i/lub psa. Mam masę zdjęć swojego kota, mogę się podzielić.

Wygląd
Wyobraź sobie Mika Wazowskiego. Zrobione? No to ja wyglądam zupełnie inaczej.
W każdym razie mam te magiczne 180cm, dla których pół Wykopu sprzedałoby rodzinę, choć jakieś przereklamowane to jest - jakbym był mniejszy, to łatwiej by mi się spało na kanapie.
W kwestii sylwetki to jeszcze nie mam takiej, jaką bym chciał, ale cały czas nad tym aktywnie pracuję. Nie ma też tragedii na szczęście, mam koło 75kg, więc BMI w normie i mam nadzieję, że coraz więcej z tego to będą mięśnie (ale też bez przesady, nie chcę, żeby moje życie kręciło się wokół siłowni).
O ile pracuję nad swoim wyglądem, to dwóch rzeczy nie zmienię, bo mi z nimi dobrze - bycie łysym i zarost. Ładnie łączy się to z dresikiem i baseballem, a jak wiemy, łobuz kocha najbardziej czy coś.

Zainteresowania
Klasycznie nerd/geek czy jak tam teraz młodzież na to mówi. Lubię fantastykę i sci-fi, więc więcej mam na półce kiepskich książek Star Wars niż klasyków literatury (choć ostatnio staram się to nadrabiać), niemniej lubię paru dobrych autorów fantasy, którzy chyba są tutaj takim złotym środkiem. Chciałbym też wkręcić się w komiksy, ale trochę za dużo obrazków jak dla mnie.
Lubię grać w gierki (i wideo, i planszowe), zajmuję się też tym zawodowo. Ale Elden Ring już dawno temu skończyłem, więc mam czas na inne rzeczy.
Lubię też jakoś wyrażac się artystycznie, a moim wybranym sposobem na to jest malowanie figurek (obecnie tylko Warhammer AoS, ale na pewno będę chciał poszerzyć horyzonty), także na spokojnie pół domu zawalone figurkami, farbami, pędzlami etc. Chcę też nauczyć się grać na jakimś instrumencie, ale to w swoim czasie.
Lubię też zbierać i stawiać na półce różnego rodzaju pierdoły, także taki trochę kolekcjoner ze mnie.
Lubię też gotować i piec, szczególnie dla kogoś.

Czego oczekuję?
Szczerość, szacunek, wierność, zaufanie. Generalnie szukam poważnego związku.
Jak widać po zainteresowaniach, jestem bardziej domatorem, ale to nie znaczy, że nie widzę świata poza piwnicą (której nawet nie mam, wielka szkoda). Niemniej, jeżeli chodzisz na imprezy co tydzień, to pewnie się nie dogadamy.
Nie jestem zbyt roszczeniową osobą, więc nie mam ogromu wymagań, co będzie to będzie - jeżeli po powyższych opisach Ci pasuję, to już połowa sukcesu.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Ważne, żebyśmy na koniec dnia oboje byli z niego zadowoleni, reszta to szczegóły.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Używki - nie palę i nie jestem tego fanem, ale nie jest to dla mnie dealbreaker. Alkoholu zbyt często nie piję, bo najczęśniej jeżdżę wszędzie samochodem, ale jak jest okazja, to mogę się napić, choć ogólnie wolę wodę od wódy. Narkotyki to dla mnie 3x nie, do widzenia.
Ślub - a można, jak najbardziej, jeszcze jak.
Dzieci - ogólnie tak, ale zastanawiam się, czy nie lepiej jest adoptować - jest masa dzieci, które nic nikomu nie zrobiły, a mimo to zostały same, warto chociaż jakoś im pomóc, jak ma się możliwość.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 7
  • Odpowiedz